birinci sinif sigorta acentesi tavsiye pazarlama plani üretmek ve yürütmek

Günümüz piyasasinda yeni sigorta için sadece iki yolu Amerikalilar arama% 99 vardir. Birinci yol online arastirma, diger seçenek onlarin arkadaslari soruyor. Sen benim diger maddelerinde online pazarlama hakkinda daha fazla bilgi bulabilirsiniz, bu yazi için ben mevcut müsterilerinden gelen tavsiyeleri kazanç en iyi yollarindan konsantre gidiyorum.

ayrintili bir sevk plani olusturma

Zaten ajansi bir program yoksa, en kisa sürede bir üretmelidir. Bu sizin için yeni is göndermek müsterilere geri ödeme planli bir sekilde gelir. Farkli devletlerin bir sigorta acentesi atifta için her istemci harcama olabilir miktarina sinirlari var. Bu hediye kartlari, gaz kartlari, ya da çek ile olsun, benim tavsiyem kadar size hukukun sinirlari içinde olabildigince müsterilerinize ödeyecek. Tavsiyeleri kesinlikle yeni müsteri en iyi türüdür çünkü ben söylüyorum yeni is için para harcamak için daha etkili bir yol yoktur. Onlar sik ??sik zaten güven çünkü kapatmak için daha kolay ve halkin çogunlugu sizin ajansi için kötü riskler atifta çünkü, onlar karlilik için düzenli olarak daha iyi. yeni müsteriler gönderme konusunda tutumlu olmayin; komisyonlari yüksek oldugunda daha iyi satmak mi?

Her müsteri için ödüller hakkinda biliyor olun.

Sizin müsteri içinde her müsteri sizi sevk müsteri ve ne teklif ödül farkinda olmadigi sürece, en iyi sonuçlari görmek için gidis degildir. Sahip oldugunuz her bir yardimci müsteri etkilesimi ile ödül programi basvurmak için bir süreç var. Sizin ajansi, hiç kimse fark etmeden ofise girer böylece sevk müsteriler için faydalari gösteren çok önemli bir gösterge koydu. Eger müsteri göndermek posta her parça Referans programi hakkinda yazin. Gönderdiginiz tüm mesajlara ödül sistemi tanitimi için e-posta programinda imza güncelleyin. Her müsteri siyasi inceleme süreci zaman geçirin ve sevk programi açiklamak için yeni sigorta poliçeleri yazarken. Eger programi hakkinda müsterilerine konusmak Hatirlanmasi gereken önemli sey, tavsiyeleri gönderirseniz onlara yararlari vurgulamaktir.

Basvurmak için müsteri Tren.

Bu garip gelebilir, ama is göndermek için müsteri egitmek gerekir. Ben sürekli egitimli bir müsteri yeni is atifta için en iyi müsteri ve bu kesinlikle halka dogru oldugunu iddia var. Size sadece onlarla baglanti gelismekte degildir müsterilerinize sigortalarin açiklamak için zaman harcamak zaman, bunlari da sigortasi hakkinda baskalarina ögretmek ve sirketinizin yararlari açikça yetenegi veriyoruz. Her zaman bir sigorta boslugu tespit, onlar ayni sorumlulugu olabilecegini biliyor insanlar düsünmek için müsteri talep. Insanlar sürekli onlarin ortaklari için akilli ses canlandirilmistir. Ayrica, müsteriler size tüm ürün ve hizmetleri, ilgili takdir zaman degil sadece çapraz satis için firsat baslatmak ama müsterileriniz bildikleri diger millet ihtiyaçlarini belirlemek ve ofis tavsiye daha iyi edebiliyoruz yok. Müsterileriniz sizin örme grubunda baska ìwho gibi tavsiyeleri hakkinda özel öneriler sunmak biz yardimci mümkün olacaktir? Î

sizin ajansi basvurmak için müsterilerin araçlari saglar

Atifta Istirak mevcut müsterileri durdurma Sikça tek sey web sitenizde bilgi elinizin altinda sahip degildir. Bu acil bir durumunda sizinle konusmak, böylece kendi cep telefonu içine telefon numarasini saklamak için her müsteri itin. Onlar yardima ihtiyaciniz eger ajansi onlar için olacagi izlenimi yaratir ve onlari her yerde telefon numaranizi tasimak saglar çünkü bu mükemmel çalisir. Ben de politika bilgileri, telefon numaraniz, ve kendi anahtarlarini koymak için yerel acil telefon numaralari ile küçük etiketleri olusturmanizi tavsiye ederiz. Bir cüzdan sigan bir kart üzerinde ayni seyi yapabilirsiniz. Isin püf noktasi müsteriler onlara bilmeden iletisim bilgilerini 7/24 boyunca tasimak için bir yol veriyor.

sigorta acentesi sevk ödül programi uygulamak

En büyük hata maddeleri tavsiyeleri ile ilgili yapmak yürütmek için basarisiz oluyor. Eger personel saglamak tavsiyeleri hakkinda her müsteri hatirlatmak için plan ve yapmak derseniz. Bir müsteri onlari sevk kim diyorsa, bir kart tesekkür posta unutmayin. Eger basinda sonuna kadar strateji basinda bir araya koyarsaniz, size söyledi ne yapiyorsun daha kolay bir zaman olacak.

Ve sevk için en önemli kural göz ardi etmeyin – sor!