bir tüketici odakli pazarinda gelismekte olan tibbi cihazlar

Geçenlerde basligiyla konulu bir makale okudum. Bu tibbi bir kablo güvenli ve etkili olmasi gerekir, ve her özel kablo veya özel tel göz ve elektronik cihazlar gibi hissetmek vardir cihazlar gibi nasil söz.

Makalede ABD Tibbi Cihazlar Tasarim pazar odakli giderek tüketici haline geliyor, ve tibbi cihazlar daha kolay erisilebilir hale geliyor ve genel nüfus tarafindan kullanilan nasil bahseder.

Birçok tibbi cihaz üreticileri tip uzmanlari hedef aksine, dogrudan son kullanici hedef baslangiç ??olarak güvenlik ve tasarim konulari bu nedenle çok önemlidir olur. Bu bir etkiye sahip olacak – bu prototip ekstrüzyon tasarim veya özel bir kablo tasarim olup olmadigini.

Asagida ben en ilginç bulunan makalenin alintidir:

Asagidaki basliklari ve popüler tibbi bloglar bu büyüme trendi yansitiyor:

“Steve Jobs açik mektup,” Diyabet Mine.1 blog daha iPod’lar gibi görünmek için insülin pompalari gibi cihazlar için ihtiyaci tartisir.

MedGadget.2 “Kablosuz Saglik Kontrolü, Hayata Geçiyor”

Is week.3 “Medtronic, hurma ile agri kesici otomatik”

Thedeal.com.4 “elma senaryo borçlanma, tibbi cihaz üreticileri, tasarim, tüketicilerin odaklanmak”

Tüketici istek ve ihtiyaçlarini kisisel tibbi cihaz bakmak ve her gün elektronik gibi hissediyorum dikte edilir. Yillardir, cihaz gelistiriciler çagri cihazlari, kisisel dijital yardimcilar gibi hissediyorum izleme cihazlari, ve giyilebilir platformlarda tibbi elektronik gibi insülin pompalari teklif var, ancak tüketicilerin daha fazlasini talep etmektedir. Hastalar tibbi teknoloji üzerindeki güven stigma en aza indirmek istiyorsaniz, ve onlarin tibbi cihazlar iPod’lar gibi tasarim temyiz ayni tür sahip olmak istiyorum. Tibbi ve tüketici pazarina alanlarda yakinsama için bu itme cihaz tasarimcilara sorunlar karmasik bir dizi getiriyor. Bu sorunlar çok farkli ürün yasam döngüsü, kullanim degisen senaryolar ve güvenlik ve etkinlik kaygilari bulunmaktadir.

Formorinformation, pleasevisitthearticle: http://www.devicelink.com/mddi/archive/09/02/002.html