bir ppc sirkette aramak ne

Sag PPC yönetim sirketi online reklam kampanyasi yapmak veya zarar verebilir. Bu gün, bu sirketlerin sadece küçük bir kismini kendi yapmasi gereken ne yaptigini müsterilerine ‘ROI (yatirim geri dönüsü), ancak arastirmalar gösteriyor artirmak için umut verici birçok firma bulunmaktadir. Paranin deger ve bilmeniz gereken çalisma f-the-mill sirketler tarafindan sökük alamadim almak için [exactlprecisely] ne bir PPC firma bakmak için. Asagida kampanya yönetmek için bir PPC firma seçerken içine bakmak gereken 5 sey var.

1. Deneyim. Bir online reklam kampanyasi bir süre için çalistirabilirsiniz bu yana, deneyim dogru PPC yönetim sirketi seçerken dikkat için ilk sey. Eger bu insanlar ile uzun vadeli bir ortaklik içine giriyoruz beri sirket ile ilgili Hisotry ve güvenilirlik olmalidir. Ne kadar civarinda olmustur? Sirket sanayi ile ilgili herhangi bir müsterinin kampanya basardiniz? Portföy bakmak ve onlardan basarili vaka çalismalari isteyin. Mümkünse, onlari arayarak diger müsterilerine geri bildirim almaya çalisin. Bu bilgilerini sirket için bir fikir almak ve en iyi seçim olup olmayacagini yardimci olacaktir.

2. Uzmanlik. Sag PPC yönetim sirketi kampanya gereksinimlerini anlamak ve karsilamak gerekir. Onlar basarili bir adim adim kampanyasi yürütmek için uzmanlik ve yetenekleri olmalidir. Nasil bu yürütecek? Ne hizmet sunabilir? Sirket çesitli trafik kaynaklari olmalidir. PPC trafik nereden geldigini ögrenin ve ag trafigi ortaklarindan bazilari bir listesini alabilirsiniz görmek. Ayrica, cografi hedefleme sunan yetenegine sahip olmalidir. Yerel bir reklamveren veya sadece yerel trafik isteyip, bir PPC sirket reklamlari görüntülenecek gereken yere listeleri hedef gerekir. Son olarak, sirket kesimi potansiyel tiklama sahtekarligini gelen iyi trafik bir cevap olmalidir.

3. Reklam Optimizasyonu. PPC firma trafigini optimize etmek ne yaptigini anlamak için emin olun. PPC yönetim sirketi reklamlarinizi optimize degilse, size tiklama için para yükler harcama için gidiyoruz. Mükemmel PPC sirketi tüm reklamlarinizi mükemmel Google, Yahoo, MSN ve diger arama motorlarinda anahtar kelime arama ile ilgili yapmak için zaman gerekir. Kampanyanizin performansini gözden sonra kapatmak üzere alt performansli kaynaklari isteyin. Yatirim sizin dön büyük ölçüde artirabilir.

4. Dönüsüm Izleme. Bastan, bu PPC sirket açilis sayfasinda dönüsümleri izlemek için araçlari ve seçenekleri vardir çok önemlidir. Bu dönüsüm izleme ile gelismis Google teklif stratejisi kullanabilir, bu size dönüsüm basina harcamaya istekli ne kadar tam olarak karar vermenize yardimci olur.

5. Tutarli Raporlama. HABERLE iyon reklam kampanyasinda büyük bir rol oynar. Sizin PPC firma düzenli olarak tutarli raporlar göndermelidir. Bu size paranin karsiligini almak böylece AdWords kampanyanin ne kadar bildirecegiz. Sizin için saglayabilir dogru PPC sirket bulmak. Kampanya canli gitmedigini görmek için, ayni zamanda reklamlar için hizlandirilmis inceleme ve onay süreci olmalidir.

Eger is çalisan odaklanmak için hesabinizi yönetmek için mükemmel bir PPC yönetim sirketi ise daha fazla zaman anlamina gelecektir. Daha da önemlisi, ayni zamanda sizin için hesap islemek için bir personel ise maliyeti kaydedebilirsiniz. PPC arama reklam en iyi sekilde yararlanmak için, sizin için nelere dikkat etmeniz gerektigini bildiginizden emin olun.