Bir oyuncak otomat hala bu sikintili zamanlarda karli olabilir

Birçok farkli satis makineleri yillardir tüketicilere ögeleri farkli temin edilmistir. Ama birkaç iddia ediyorum çocuklara en temyiz oyuncak otomat oldugunu tür oldugunu. Çok yaygin türleri plastik kapsül küçük oyuncak satmak türünü içerir. Bu makine bu tür söz konusu oldugunda saticilara kullanilabilir cazip seçenekleri genis bir seçim var. Dogru oyuncak satildigi zaman rekabetçi bir pazar, her zaman karli olmustur süre de olsa, çocuklar için satis. Ama bugün saticilari için kullanilabilir seçenek?

Oyuncak otomat tasarim satis üreten önemli bir rol oynar. Parlak renkler ve parlak parçalari her zaman kazanan bir kombinasyon için yapmak, ancak pazar onlar (örnegin, minyatür golf sahasi parklar, birçok eglenceli dikkat dagitici ile Pizza kuruluslar çocuklar için tasarlanmis yerlerde diger rakip makineleri yaninda konumlandirilmis, özellikle de bu yüzden bu ile doymus hale geliyor .) Satis uzmanlari her zaman bir çocuk dikkatini çekmek için Vye için yollar ariyoruz ve yaratici sekillerde bunu yapiyor.

Bu kapsül küçük oyuncak dagitir veya kendi seçtikleri bir oyuncak yakalamak için kullanici tarafindan manipüle edilebilir bir vinç kullanan bir otomat seçin normal bir sürümü seçebilirsiniz. Düzenli makineleri ile ilgili ürün türleri bire sahte böcekler, kostüm taki, iki-inç kapsül parlayan-the-karanlik plastik ivir zivir, vb Ayrica bir video oyunu, DVD içerecektir bir yenilik makine seçebilirsiniz ve diger ekonomik ürün daha fazla, ancak bu ile degil, sadece daha yüksek maliyet, ancak sorun, çok daha fazladir.

Bir yenilik oyuncak satis makinesi daha büyük bir baslangiç ??maliyeti gerektirir, ancak yatirim getirisini üretecektir satis ile güçlü olacaktir. Online bu makineleri satin almak için en iyi yerlerden gumball.com, brandvendingproducts.com ve Yenilikler-bir-GoGo.com vardir. Bu siteler kullanilan ve yeni makineler, ama onlar da oyuncak, kapsül, ve bunlarla iliskili diger ürün satmak degil sadece.

Dogal olarak, küçük yenilik oyuncak satis kadar basarili bir nedeni en azindan küçük çesitli, çünkü onunla ilgili nispeten düsük maliyetli tasimaktadir. Orada müsteri bir ödül kazanmak için hareket çesit gerçeklestirmek için gerekli daha büyük, daha zorlu makineleri ve genellikle dagitilan ödül daha fazla deger anlamina gelir. Örnegin, bir oyuncak almak için kapali pleksiglas kutusuna bir vinç kontrol etmek için bir joystick kullanarak aile eglence kurum ve eglencelerle de popüler bir makinedir. Ödül daha degerli oldugu için, zorluk biraz daha zordur. Sahibi, daha pahali oyuncaklar satin alma riski, ancak tüketici de ödülü kazanma sansi için daha fazla para koyar. Bazi makineler bile normalde sadece yürümek istiyorum bir tüketici çekme sansini artirmak isik ve ses görüntüler vardir.

Yenilik makineleri tarafindan dagitilmistir ödüller genellikle küçük oyuncak kamyon, kostüm taki, seker, pelus oyuncaklar ve diger gibi nesnelerin herhangi bir sayi içerir. Karlarini artirmak için, saticilar bazen kurulmasi ya da yerel bir tema ile sunuluyor ödüller koordine. Otomatlar için oyuncaklar saglamak ve vendingconnections.com listelenen bunlarin sayisi bulabilirsiniz birçok sirket vardir.

Yelpazenin düsük ucunda bir yenilik makinenin fiyati yaklasik 100 $ baslar, ancak 500 $ gidebilirsiniz. Bu kadar bir sonraki araligi – orta seviyede – yaklasik 500 $ 2000 $ mal olacak. Digerleri bir ön yatirim gerektirecektir Birçok üreticileri ve tedarikçileri finansman seçenekleri sunuyoruz. Ayrica bir yenilik makine satin aldiginizda, garanti sartlari kontrol edilmesi önerilir.