bir is satmak successfully_

Bir is satmak için karara varmak için bir zor biridir. Muhtemelen basarili olmak için is için zaman ve enerji bir çok yatirim yaptik ama simdi hareket zamani. Belki farkli bir sey yapmak istiyorsaniz, emekli ya da sadece farkli pazar egilimleri görmek ve simdi satmak için zamani vardir. Belki hala bir is satmaya karar ile ugrasmak – belki de kendinizi ve ailenizi bir uzantisi haline gelmistir. Herkes yer almistir ve çocuk var ilk ücret kazandik. Gerçekten eski bir arkadas gibidir.

Belki de bu kadar çok çalistik, ama is yalnizca bir ölçüde basarilidir ve sadece çikmak istiyorum. Ya da ilk iyi bir teklif isinizi satmak isteyen bir hizli, kisa vadeli hedef ile isine girdi. Ne olursa olsun bir is satmak istiyorum nedeni hayatinda büyük bir karardir. Bir kez bir is satmak, bu gitti – artik yok. Bir kez geri dönüs yok olan mülkiyet kagitlari bu transferi isareti. Bir is satmak ne zaman dogru karar emin olun. Piyasa degeri ile isinizi fiyat.
Bunu içine döktü çaba tüm yil hatirliyorum – Bir is satmak size fiyat dogru almak zorunda tek firsattir. Bu siki çalisma ve fedakarlik yillara ait ödülleri hak ve içine geçmek için

gelecegin özgür endise.

Her sey basarili bir is satmak için ne size yardimci olmak için ticari bir komisyoncu kiralamak çok daha kolay olacaktir. Asagida bir is satmak için karar vermeden önce arastirma gereken bazi seyler var:

– Nerede baslar? Ne zaman is satmak için en iyi zaman nedir? Bu mevsimsel ve yogun süre içinde daha fazla müsteri çekmek olabilir? Ne bir is satis legalities ve tuzaklar hakkinda bilmeniz gerekiyor? Nasil isinizi tavsiye ve satmak için gereken profesyoneller seçerim?
– Nasil bir Fiyat ayarlarim? Nasil is pazarda deger oldugunu biliyor musunuz? Eger satmak önce is degerini maksimize için ne yapabilirim? Kitap, mülkiyet, gelecekte kar ve zarar tahminleri – için her seyi mi? Eger bir is satmak önce profesyonel yardim alin.
– Alicilar nerede? Ticari bir komisyoncu bir is satmak için ne yapar? Nasil is pazarlanan istiyorsunuz? Nasil Satis bir mutabakat olustururum?
– Satis Yapisi Nasil? Seçenekleri nelerdir? Her birinin vergi etkileri nelerdir?
– Simdi Satilmis? Ne bir teklif kabul simdi ne olacak? Adimlar nelerdir? Bir teklif mektubu, durum tespiti ve devir teslim için süreç nedir?

Sizin karar sizin is satmak için yapilir, arastirma yaptiniz ve simdi süreç boyunca size rehberlik edecek birini bulmak için ihtiyaç vardir. An kararlarin tesvik yapmayin. Eger bir is satmak ne zaman tercih edenler dikkat edin. Eger satis size yol tercih sirket ya da bireysel komisyoncu güven gerekir.