bir is satis yapma letter_

Bir is satis mektubu yaparken, birincil hedefi bir satis yapmak için, belli ki vardir. Ancak, bu alt satirinda odaklanarak müsterilerine mektup tüm sabit Kazanilan para ayirmak için çalisiyorum hakkinda oldugunu hissediyorum çünkü ne, basarisiz is satis mektuplari bir sürü neden olur eninde sonunda. En iyi is mektuplari ürünlerini iman ve diger rakip ürünler üzerinde kullanmak için müsteri yararina aslinda oldugunu bilen insanlar tarafindan yapilir. . Bu temel kural üzerine insa Daha fazla bilgi logon için, müsterilerinizin bir kar yapmak için disari ARE ederken, bu ürün ile ONLARIN memnuniyetini esas olacak, biliyorum saglayacak bir is mektubu yaparken dikkate alinmasi gereken 7 faktör vardir .

Hedef Pazar Tipi – amaciniza pazarin demografik düsünün. Düsündüklerini biliyorum, nasil genellikle ne kadar bir bütçe, ne gerek, konusmak, ve ne ürününüzü kullanarak bulabilirsiniz faydalari. Bu bilgi de ilgili olabilir bir satis yaklasimi terzi kolaylastirir. Süslü kelimeler veya “is jargon” kullanarak hedef pazar çogunlukla örnegin, ekonomi egitimi olmayan insanlar olusur zaman, sadece onlari korkutur ve sasirtmak için görev yapacak.

Ürün Detaylari – Ürününüz yakindan biliyorum. Bu baskalarinin, ya da inanilmaz derecede yüksek teknoloji malzeme ve yapim girdi yapim yöntemleri için ürün üstün hale girdi arastirma sonsuz saat gevezelik zorunda oldugu anlamina gelmez. Asagi bir sey bakis kaynar bir tüketici açisindan samimi ürün bilgisi: Ürün alici için ne yapabilirim?

Ürün Satis Sonrasi Destek – ürün saglayici satis sonrasi destek seçenekleri varsa, size sunmak için ne satin alma avantajlarindan bazilari bu eklemeyi unutmayin oldugunu. Müsteri hizmetleri çizgiler, uzatilmis garanti, ve hatta ev hizmet seçenekleri bir satis yaptik bile SONRA hala onlar için olacagini müsterilerinize seylerdir. Bu ayni zamanda sadece satin alindiktan sonra birkaç ay ya da hafta yikmak olmaz ürün iman bir ölçüsüdür verir.

Yaklasim Satis – en etkili satis yaklasimi müsteri odakli olmaya devam etmektir. Lütfen alici ihtiyaçlarina odaklanarak, onlar size rekabette sunmak için ne satin almak için tercih olasiligini artirir. Ancak, ayni zamanda hedef pazar düsünüyor ve iletisim NASIL göz önünde bulundurmaniz gerekir, bazilari demopgraphics ayrintili tablolar tercih, digerleri mizah duygusu deger, hala digerleri kisa ve öz ve sunumlari dogrudan tercih. Müsterileriniz genellikle iletisim ve stil onlara uygun hale biliyorum.

Layouting – Iyi bir görsel sunum iyi bir belgeye anahtarlarindan biridir. Bu belge ilk bakista göze çarpiyor yapar ve ne var görmek için okuyucularin istekli hale getirir, çünkü sayfa düzeni herhangi bir harf önemlidir. Görünüyor ötesinde, ancak, ayni zamanda layouting size bilgi sunmak sirayi ve sekilde içerir. Sunma bilgi söz konusu oldugunda kötü layouting olan bir grafik çarpici mektup yine basarisiz olur. Gerçekler sizin sunum hassas ve düzenli olun.

Zamanli Tepki Tesvikler – Bu bir müsteriden hizli yanit almak oldukça klasik bir yöntemdir. Bu göreceksiniz en yaygin yerler spiker “önümüzdeki 30 dakika içinde düzen ve% 10 indirim” gibi bir sey söyleyerek, alisveris kanallari olacak. Is harflerle Zamanli yanit tesvikler benzer olmalidir ANCAK özel promosyon indirimler müsteri yanit için daha fazla hareket alani sunmalidir. Için. Fazla bilgi logon için alisveris kanali programin yaklasiminin basarisizligi, müsterilerin hepsini sirket paralarini, dönem istedigi düsündürüyor, SIMDI satin almak için baski hissediyorum. Satis mektuplari üzerinde tanitimlarini “Biz 12:00 Y tarihine X tarih duyuyorum 12:00, önümüzdeki hafta tüm% 10 satis yasiyorsaniz gibi, çok daha rahat bir zaman çizelgesi olmalidir. Tarafindan açilan ve ürünlerimizi bakmak için çekinmeyin üzerinde. ”

Onlar Sonraki ne yapmaliyim? – Onlar bir ürün aslinda ürün satin alma hakkinda gitmek nasil çok az veya hiç bilgi sunmak ama almak için ne sevme rüzgar Son olarak, müsteriler zor durumda birakilmak NEFRET. Her zaman soru sormak ya da bir sey satin almak istediginizde bunlari sizinle temasa geçmek en hizli ve en kolay yollarindan bildirir mektup hakkinda genis bir iletisim bilgisi. Birkaç iletisim numaralari varsa, toplu satin almalar ve / veya potansiyel perakendeciler, vb için baska, kisisel alisveris yapmak için, bir “ürün sorusturma” numarasi gibi, mektupta bir de çesitli bölme onlari denemek ve bu dahil