bir garaj satisi izni almak için nasil hayati ipuçlari

Çogumuz garaj satis ne oldugunu biliyorum ve bu da onlar aslinda planlama ve pazarlama stratejilerinin bir sürü içerir, birkaç garaj satis, herhangi bir olay gibi, basarili ile itmek için önce ilgili makamlardan izin almak için gerekli oldugunu fark.

garaj satis yeri
Eger garaj satisi tutmak için planliyorsaniz nerede organlari düzenleyen Eger izinleri almak gerekir hangi belirleyecektir. Köyü sakinleri dogal olarak ev sahibi dernegi veya dengi izin almaniz gerekir, diger taraftan sehir konut sakinleri, yerel ya da devlet hükümetten izin almak için gerekli olabilir. Orada diger sartlari olabilir ama bu yasadigimiz kasaba, sehir ve devlet baglidir olabilir

Asagidaki kurallar ve düzenlemeler
Eger ciddiyetle tüm kural ve düzenlemelere uymak için yemin zaman bir garaj satisi izni verilecektir tek yoludur. Bunlar arasinda, ancak bunlarla sinirli degildir:

Reklam – bu sadece reklamlarinizin boyutu ve nerede bunlari görüntülemek için planliyorsaniz söz konusu oldugunda çogu düzenleyen organlari çok özel. Bir garaj satis izni basvurusunda Bu konuda sormak emin olun.

Süre – Genel olarak, sadece üç gün en fazla bir garaj satisi tutmak için izin ediyoruz. Eger önceden size garaj satisi tutmak için planladiginiz ilgili tarihleri ??bilmeli. Gelen ve garaj satisi çalisabilir ne zaman kadar belirten kurallar da vardir. Bu kurallar komsularinin gizlilik ve haklarini korumak için formüle edilmistir. Garaj satis, genellikle herhangi bir komsu tarafindan memnuniyetle degildir özellikleri özellikle gürültülü ve kaotik olabilir.

Ürünler – Bu garaj satisi sahipleri yepyeni bir ürün satmak için izin verilen çok nadir. Kendi kosullari ve gerekli makamlara sunmak için gerekli olabilecek kökenleri hem de satiyorsaniz tüm ürünlerin bir listesini yapin.

diger genel ipuçlari
Kolaylik askina, bazi sehir ve eyaletler garaj satisi sahipleri çevrimiçi izni için basvuru formlari indirmek için izin verir. Bu önceden en az bir ay bir izin basvurusu için idealdir.

Bir garaj satisi izni için basvuran zaman kimlik geçerli kanit getirmek için emin olun.

Komsulari konusun ve planlari hakkinda onlari bilgilendirmek. Onlar ortaya koymak için çesitli kosullar olabilir. Bu komsular daha sonra sikayet ve lisansi iptal için yetkililere neden için bir neden olacak saglamak için önceden bu endiseler dikkat çekmek için en iyisidir.

Baska bir sorunuz için, yerel yetkililere basvurun çekinmeyin olabilir.