Bir dolar magaza kendi zaman derinden azalmis satis ile basa çikmak için 3 eylemler

Günümüzün ekonomik ortaminda pek çok perakendeci düsük satis etkisini hissediyor. Bu bir dolar magaza kendi ideal zaman olabilir, satis azalan riski hala var. Diger bazi eylemler için, bugün bile satis yeniden birçok eylemler varken maliyetleri azaltmak için alinmalidir. Dogru eylemlerde islerini yenilemek onlar için gereken süreyi saglayacak, basariya giden yolda geri almak için. Bu yazida sizlere bir dolar magaza kendi zaman derinden azalmis satis ile basa çikmak için 3 seçenek mevcut.

1) Geçici olarak mevcut magaza boyutunu azaltmak. Satis asagi ve ikmal envanter satin almak için para siki ise, dikkate alinmasi gereken bir eylem magaza büyüklügü küçültmeyi oldugunu. Eger magaza gerçek satis alanini azaltmak için geçici bir duvar eklemek isteyebilirsiniz. Bu hareket olasilikla mevcut kira maliyetleri sürdürürken, bu stok ve isçilik gibi diger masraflar yeni, küçük deposu boyutunu desteklemek için dogru seviyelere azaltilabilir.

Eger kemer sikma eylem gereklidir bir dolar magaza sahibi 2), kalici olarak mevcut magaza büyüklügü azaltarak düsünün. Birçoklari için bu kalici satis alani ortadan kaldirmak için ayarlamalar yapmak için bir zamandir. Eger ayni yerde kalmak isterseniz asiri alani ile basa çikmak için birçok seçenek vardir. Ancak, daha iyi hareket daha küçük bir konuma tasiyarak kira maliyetleri azaltmaktir. Bulundugunuz yerin içinde küçük alanlar aramak, ya da sadece mevcut alaninin bir bölümü için bir devren kiralamak çalisir.

3) Yeni bir, daha küçük bir konuma tasiyin. Dogru kira degisiklikleri Bulundugunuz müzakere ve mümkün olamaz, baska bir yere yeni, daha küçük bir konuma tasiyin. Tasimak önce demografik kontrol edin. Bastan baslamak ve yeni bir yerde yeni is kurmak için hazir oldugundan emin olun.

Eger, almak gerekli olmayan mal envanteri azaltmak ne gibi bir islem olursa olsun. Magaza su anda sarf malzemeleri ve diger en çok satan ürünleri korumak odaklanin. Yetersiz performans bölümleri ve ürünleri azaltmak ise seçici en sicak ve en yüksek kar bölümleri ve ürün / ürün genisletin. Sürekli olarak en çok istenen olan yeni ürünler eklemek. Düsük maliyet ile yeni tedarikçiler bulmak için çok çalisiyoruz. Uygun bordro kesin. Daha küçük bir konumu çorap ve daha da bordro azaltmak için kasa islemleri daha çok zaman geçirebilirsiniz demek gerekir.

Bu hamle herhangi yapma zor olacak. Kalmak Bu süre boyunca is yapan. Daha ol eller sahibi / yöneticisi. Mümkün oldugu kadar çok maliyet azaltici degisiklikler gibi uygulamak. Bütçe unutmayin ve magaza satis ve karlilik yeniden insa etmek için agresif pazarlama kampanyalari uygulamak gerekmez. Bu hamle zor olsa da, düzgün çalismasi ile yakinda eylemleri basariyla idam edildi bir dolar magaza kendi memnuniyet duyariz.

Sizin dolar magaza is basarisi için!