Bir bit pazari satici gibi bakmadan fuar standinda nakliye durumlarda nasil kullanilacagi

Düzenli sergiler Herkesin bildigi gibi, nakliye durumlarda fuar kurulumu gecikme ve sorunsuz bir zengin bir kaynak saglar ve asagi çekmek. Onlari stand teslim edilmesi için bekleyin, açmak sonra, ve birisi off-the-zemin depolama için onlari almak için sonra bekleyin var. Gösterinin sonunda, süreç tersine kendini tekrarlar. Ne sizin barakada gönderi durumlarda kullanarak Show’da para, zaman ve is gücünden tasarruf olurdu? Benim bu okuma herhangi bir bit pazari saticilari için özür dilemek, ama bit pazari bakmak en uzmanlari stand tasarim için gidiyoruz görüntü degildir. Sizin bu denemek için gidiyoruz, bu söyleniyor, bu dogru sekilde yapilmasi ve bir olgu profesyonel yardimi ile olmalidir.

En göstermek maliyetle ne kadar bu “harcamalari” dikkat edin. Kiralama tablo maliyeti, sandalye, standlari, podyum, vb genel göstermek maliyeti önemli miktarda ekleyebilirsiniz. Bu ögelerin kiralama yarari oraya önce onlar sihirli standinda teslim olmasidir, ve bitirdiniz zaman sadece onlardan yürümeye olsun. Birçok kisi bilmiyorum, bir fabrikasyon nakliye durumda kolayca kapaklarinin masa ayaklari, çikarilabilir düz masa basinda, grafik hazir iç yüzeyleri, ve hatta çekici raflar ile insa edilebilir olmasidir. Olgularin dogal sertligi bu yapilarin stand içinde kullanilmak için yeterince dayanikli olmasini saglar. Çikarilabilir perdelik ve süpürgelik ve akilli kullanimi ile, çirkin gerçegi gizleyebilirsiniz, ve kimse akilli olacak.

Gösterilere tasinan baska bir ortak öge plazma veya LCD ekran. Büyük boy, garip sekil ve bu ekranlarin kirilganlik nedeniyle, zaten özel olarak yapilmis bir durumda onlari güvende tutmak gerekir. Büyük TV için özel durumlarda, ekranin durum çikarilir ve daha sonra hizli ve kolay bir durumda kapagin üstüne monte edilebilir, böylece takimin ile yapilabilir. Plazma durumda uzun ve kararsiz oldugu için, davanin alt istikrar için ek çikarilabilir ayaklari ile donatilmis. Bir kez daha, biraz perdelik çirkin gerçegi gizler. Hidrolik asansör sistemleri ile plazma durumlarda uzun süre var olmustur. Modern ekranlar, hidrolik kaldirma ve agir ve bu durumda sistemlerinin çok yüksek maliyeti daha düsük agirlik göz önüne alindiginda, genel olarak yukarida tarif edilen sistemin, tercih degildir.

Bu grafik asmak için çekici bir yüzeye ideal bir ortaya çikarmak için (ya da bölümlerde) ortasinda açilir bir fuar nakliye kasasi olusturmak için, bazen çok pratik de mümkündür, ve. Bu durumlarda da ürün ve edebiyat görüntülemek için çekici ahsap veya metal raflar ile donatilmis olabilir. Bazi durumlarda, göstermek için durum gemi önce ön-stok ögeleri olabilir, ve hepsi orada alir ve en uygun sekilde görüntülendiginden emin olun. Bu avantaji açiktir. Baslangiçta Fuari’nda, sadece un-paketi ve kurulum, sonunda, sadece toparlanip yürüme mesafesindedir. Senin durumunda stand oldugu için, ayni zamanda gemi daha az alarak para kazandiracak, ve oraya daha az kiralamak.