benzersiz hediyeler olusturmak için tatil için isi transferi kagit kullanin

Eger Büyükanne veya ülke genelinde yasayan favori teyze ya da yegeni için ne hediye alabilirim? Zaten her seye sahip kisi için ne alabilirim? Biraz yaraticilik ve bireysellik bir hediye gider, bu özel olacak, bu aile veya arkadaslarinizin fotograflari ve isimleri ile özellestirilmistir özellikle. Ögeleri özellestirmek için tatil için isi transferi kagit kullanimi hemen hemen herkes memnun etmek için makul bir maliyetle birçok hediyeler olusturabilirsiniz. Bir tatil toplama için bir tür parti iyilik biri de festival resimler, fotograflar ve renkleri ile isi transferi kagit ve diger özel transferi ürünler kullanilarak yapilabilir.

Tatil için isi transfer kagidi kullanilarak yapilabilir çok eglenceli hediyeler vardir. T-shirt ve aile veya ön emblazoned arkadasinizin resimlerle tisörtü vermek ve almak için harika mevcuttur. Giyim ek olarak, kupalar, kagit küpler, bardak, pencere sanat ve tampon çikartmalari dahil olmak üzere diger hediye seçenegi vardir. Harika bir aile fotografi ile monte edilecek bir bulmaca mükemmel bir hediye olacaktir, ve bir aile toplantisinda birlikte monte edilebilir. Belki birden fazla bulmaca fotograf ile yapilan ve ailenin her üyesi için eve götürmek için bir hediye olarak dagitti olabilir. Ne büyükbaba torunlari resim ile bir kupa her gün onlarin sabah kahve içmek için ask degil mi? Bu gibi Unwrapping hediyeler alicinin yüzlere gülümsüyor getirmek için eminiz.

Bir tatil parti? Tatil için isi transfer kagidi kullanarak parti iyilik ile Yaratici olun. Bir temali, özel gömlek ya da sapka durum için, ya da özel bir olay tarihinden birlikte eve götürmek için misafirler için bir sey belki. Belki parti ile bir sirket tatil kutlama bir sirket logosu veya yaz piknik gelen grup fotografi ile iyilik! Bu bir kupa, bir deri anahtarlik ya da bir tampon etiket olabilir. Yaratici olun … komik … benzersiz … bir mesaj gönderin!

Bir hediye ya da lehine kisisel yapma bir magaza … diger insanlarin yüzlerce olabilir satin alinabilir sey farkli, özel kilan budur. Yaraticilik ve özellestirme çok unutulmaz ve herhangi bir alici tarafindan sevilen bir hediye yapabilirsiniz.