Bekleme odasinda onlari satmak

Geçenlerde odada bekleyen bir hastanede biraz zaman harcamak zorunda kaldi. Tazelik ve para birimi için vardi. Ben fark ilk sey yerel bir dis hekimi için abonelik Labe oldu. Etiket adini ve ofis ve adres vardi. Ilk izlenim “dergi tedarik ona güzel” oldu. Benim ikinci izlenim “vay, ne bir pazarlamaci!” Oldu

Bu o take-your-avuç-ve-tokat-your-alin ve söyle der: “Yaa” anlarindan biridir. Neden dis hekimi arkadas gibi bekleme odalari için dergi bir taze kaynagi, teklif düsünmüyordu? Bekleme odalari esir okuyucular potansiyel müsteriler var!

Burada bir plan var:

Ilk olarak, abonelikleri için bir bütçe ayarlayin. Daha sonra, seçin isinizi (ama freebee ticaret dergi) iltifat dergi. Dergi is de, size gönderilen, bu nedenle isim ve adres etiketi üzerinde var. Herhangi bir sayfa kiristirip onlari “kullanilan” görünmesi için degil dikkatle kadar çabuk gelmesi ve onlari okuyun.

“Tur kartlari” çikarin. Bir tur karti kendi dergisi ve eklemek iki ile gelen olanlari bir magazine.Tear açtiginizda kucagina düsüyor sinir bozucu kartpostal seydir. Sadece bir ofiste bir son durumun dergi adinizi olan veya bekleme odasi için iki yildiz alabilirim, ancak reklam içinde okuyucunun kucagina düser. Ne daha soguk olabilir?

Okuyucu bir hatirlatma olarak kart almak veya geri koyabilirsiniz (hala mags yipranmis, eski iki yil onlari görmek neden baskasinin dergi okurken en millet uzak böyle seyler atmayin, budur).

En bekleme odalari ve ofisler güncel dergi saglamak için mutlu olacak. Sunan zaman kendinize özel tur kartlari hakkinda tutun.

Dis hekimi bilmek Daha önce de belirtildigi gibi, muhtemelen düzenli olarak yaptigi dergi almak çesitli ofisleri bulunmaktadir. Ve ben onun bu yazi gördügünde, o özel bir teklif ile bir tur kart kirbaç ilk olacak eminim.

Dagitim kurmak için birkaç ziyaret ya da görüsme yapin. Bir sik teklif Cook ve bilgisayarinizla birlikte bazi tur kartlari (sadece orijinalleri gibi ince stok karti kullanmayin) yazdirin. Size teslim zaman, daha iyi günler ya da hala güncel sekilde iyi görünüyorsun ama olanlari gördük ki dergi herhangi almak. Senin görevin güncel olmaktir. her zaman görüntü taze ve keskin tutmak.

Bu dergi pazarlama teknigi ile, sizin ve is tüm sehir üzerinde bir “wow” izlenim olusturmak olabilir.