basit bir çözüm ile en büyük düsmani,

Çogu zaman, bu yüzden çok önemli bir toplanti veya görüsme var olur ve her sey çökmeye basladiginda bu tam da budur. Tost yanik, köpek pantolon git, AHS kadar orada bir acil durum elektrik kesintisi olmustur ve ögrenmek izin vermez. O olmak disari elin ve çok seyrek olur bu durumlarin çok gibi görünse de, bu olaylar biri oldukça kolay edilsin edilebilir. Bu sorunu tüy birakmayan oldugunu.

Evet, hepimiz yasadim. En kisa zamanda o mükemmel bir izlenim için bizim favori gömlek dedigi gibi, biz tüy birakmayan bazi alanlarda var oldugunu fark, ve hiçbir sey bir sey bir kiyafet tür veya size elbise için özel olarak planlanan vardi, özellikle de daha fazla rahatsiz edici olabilir bu sekilde bakmak. Bu durum, genellikle takim elbise durumunda olabilir. Mükemmel bir gömlek tüysüz sorunlari nedeniyle eslesmiyor zaman, elinizde bir çözüm olmasi gerekir. Tüysüz bir rulo bu için mükemmel bir çözümdür.

Basitçe söylemek gerekirse, tüy birakmayan bir rulo bir mil ve kolu ile kullanilabilir tek tarafli yapiskan kagit rulo oldugunu. Kullanmak için, yapmaniz gereken tek sey tiftik kaldirmak gerekir yerden alanlar üzerinde rulo ve yapiskanli kagit böylece gömlek, ya da giyim herhangi bir diger parçasi, lekesiz birakarak, tüm parçalari çekecek. Kagit / rulo çalismalarini tamamlamis ve degistirilmesi gerekiyor sonra, ayni mil ayri bir parça olarak kullanilabilir baska bir rulo ile degistirebilirsiniz. Hayvan sahipleri bu sorun ile özellikle tanidik ve her zaman size yakin kalan ve tur için atlamali bir aliskanligi var hevesli Evcil veda Evcil hayvanlarinizi sarilma bir aliskanligi var, ya da olmasi durumunda bir tüy birakmayan rulo mükemmel bir nimet için yapar Bu firsati her. Ayrica, tüy birakmayan silindirler da giysi kepek gevregi, vb gibi diger küçük ekleri kaldirmak için harika bir yol olabilir. Ancak, dikkat çekmek için önemli bir önlem giyim islak bir kismi silindir üzerindeki yapiskan kaplama zarar verebilir bu yana, sadece kuru alanlarda tüy birakmayan bir silindir kullanmasidir.