basarili satis yöneticilerinin ilk 10 özellikleri

Özellikleri ve özellikleri bir satis müdürü olarak yetistirmek için talep edebilirsiniz. Güven ve durum: aklimda, iki genis etkili kategori vardir. Her kategori altinda her etkin satis müdürü sahip gereken bes özel özellikleridir. Onlara Güven Bes Cs ve Presence Bes Puanlar arayin.

güven bes cs

1. karakter
2. yetki
3. güven
4. güvenilirlik
5. uyum

varliginin bes puan

1. karizma
2. cosku
3. iyimserlik
4. empati
5. vizyon

Neden sence güven ile ilk büyük kategori firsatlar mi? Güvenini kazanmak ve tutmak için yetenegi ekibinizin etkilemek için güçlü olmak önemli bir faktördür. Arastirma tekrar, zaman ve göstermistir, bu güven her zaman baskalarinin etkileme yetenegi katkida bulunan bir faktördür. Bir kisi sana güveniyor zaman, tek basina güven onlari kabul etmek neden olabilir. Ekibiniz size güven yoksa flip tarafinda, tüm kanitlar, dünyada akil, gerçekler ya da rakamlar onlari geri adim atmayi almazsiniz. Karakter güven temelidir.

Ben de Phillips Brooks, on dokuzuncu yüzyil din adami, ögretim karakterin niteligine derin bilgelik sunuyor inaniyoruz: “. Karakter hayatimizda küçük anlarda yapilir” hayatinda durdurun ve bireyler hakkinda bir an düsünüyorum kime En derin saygi. Birkaç önemli kez hatirlamak mümkün olsa da, bunun en çok etkiledi bu insanlarin sessiz örnek olmasi muhtemeldir. Onlar olmasa bile zaman, dogalari ve ruhudur “sahnede,” sizin saygi topladi.

Yeterlilik bilgi ve belirli bir konu alaninda yetenegi ve yasam boyu ögrenme ve tecrübe geliyor. Biz sürekli onlar ile çalistim çesitli insanlarla ögrenme ve egitim ve ögretim ilerleyen, ne yaptiklarini basarili olmak ya da güçlü bir sicili olan onlari görünce diger yetkili oldugunu düsünüyorum. Açikçasi, yetkinlik güven çok önemli bir unsurdur. Ekibiniz size güven ise, size ne yaptiginizi bilmek gibi hissetmek zorunda. Güven de güven ve etki kazaniyor önemli bir faktördür. Size güvenerek edildi birisi onu / onun yeteneklerine çok emin degildi çok belirgin iken Muhtemelen bir zaman düsünebilirsiniz. Buna karsilik, güven onu / onun eksikligi sizi huzursuz hissediyorum yapti. Bu güven ya da baska bir durum gibi takim hissedeceksiniz terlemek gerekir Onlar ya da yeteneklerine güven olmaz “kör kör lider.”, Bu nedenle, bunlari üzerinde çok az etkiye sahip olacaktir.

Güven çatisi altinda sonraki nitelik güvenilirlik oldugunu. “Bir, dünya tanidigi en büyük hatip olarak duran hizli zihin sahip, zeki psikoloji istihdam ve hakim olmasi için tüm teknik cihazlar: belki de Gerry Spence, tüm zamanlarin en ünlü izi avukat, güvenilirlik en iyi önemini anlatti bir güvenilir degilse argüman, ancak, bir sadece de pelikan vaaz olabilir. “ekibiniz ile itibarini artirmak için, ekip bilir ve saygi kim oldugunu bulmak. Onlarin akil hocasi ciro alabilirsiniz inanilirligi yedeklemek için, bizzat veya yazili olarak ya, bakin. Eger alaninda bilinen bir uzman varsa, konuyu inceleyen bu arastirma ve diger uzmanlar ile tanistigim iletisim kurmak için emin olun. Ayrica, takim taniyacak kisilerin adlarini damla hazir olun. Inanilirligi artirmak için baska bir yolu her zaman sakin, organize ve yetkili bir sekilde kendinizi sunmaktir. Asiri duygusal ya da allak bullak olmak pencereden disari güvenilirligini atar.

Güven son yapi tasi uyum oldugunu. Uyum sözlerin ve eylemleri her zaman maç anlamina gelir. Sen bir sey söylemek ve sonra baska bir yapmak için bilinen bir degildir. Anlasma ve uyum da sözlü ve sözsüz mesajlari artis güven ve dolayisiyla etkileme yetenegini. Uyum eksik oldugunda, kirmizi bayraklar ekip üyelerinin kafasinda kadar gitmek. Muhtemelen Kimin kelimeleri her zaman kusku ile almak zorunda taniyorum bir yönetici düsünebilirsiniz. Böyle bir birey sizin tarafinizdan etkilenmis olmasi muhtemeldir kisinin türü degildir.

Simdi Güven Bes Cs ortaya ettik, en Presence Bes Puanlar incelemek için bir an atalim. Varligini etkileyen ve digerleri güçlendirmek için yetenegidir. Sizin varligi diger bireylerin enerji verir ve ilham veriyor. Onlar çünkü sundugunuz görme sizi takip etmek zorunda birakiliyor. Karizma Presence Bes Puanlar altinda özelliklerini listesini baskanlari ve digerleri motive büyük bir parçasidir.

Karizmatik insanlar genellikle husu içinde bizi tutun. Onlarin enerjisi, bize prods bizi motive ve bize ilham veriyor. Onlar kahraman olmasi bizim ihtiyaci karsilamak. Biz, onlara, onlari bir araya geldi gördükten için daha iyi hissetmek onlari dinledi ve onlarla etkilesim. Karizma yakindan cosku ile ilgilidir. Size ne hakkinda tutkulu iseniz, cosku ekibiniz ile etkilesim içine üzerinde tasiyacak. Bu büyük olasilikla tutku ve en güçlü etrafinizdaki kisilerin kalpleri ve zihinleri ise bu cosku. Digerleri onlar mahkumiyet görebilirsiniz eger gemide atlamak olasiligi daha yüksektir. Cosku yaptigimiz tüm içine nüfuz etmeye gerektigini büyük bir hareket güçtür. Bu hedefe ulasana kadar bizim motivasyon tutar sürücüdür. Emerson “Hiçbir sey büyük hiç cosku olmadan saglandi.” Dedi baska büyük düsünür, özellikle kisisel gelisim, Norman Vincent Peale alaninda, bir hevesli alir “, tüm kisilik yanar dedi. Zihin keskin, daha sezgisel hale gelir, tüm yasam gücü ve yaratici yetenegi gelistirilmistir. Böyle bir kisi motive ve kesinlikle bir etki yapacaktir. ”

Bir diger önemli faktör iyimserlik. Iyimserlik olumlu bir zihinsel tutum daha fazladir. Bu sadece olumlu seyler düsünmeye ve daha sonra gerçek umuyor degildir. Gerçek iyimserlik size yol nasil düzenleyen bir referans bir çerçevedir. Iyimserler sadece umut yok ama aslinda basari ve iyilik bekliyoruz. Aksiliklere olsa bile, onlar hizli bir sekilde geri siçrama edebiliyoruz. Eger ekip üyeleri iyimserlik ilham kaynagi olabilir, bunlar olumlu etki ve isyerinde, ayni zamanda kendi kisisel yasamlarinda sadece yapar fark için minnettar olacagim. Kimse karamsar, öfkeli ya da kötümser yöneticisi etrafinda olmak istiyor. Sizin iyimserlik digerleri çekmek ve bulasici olacaktir. Sizin iyimserlik yayilir sonra, ekibinizin olumlu çok fazla enerji ile birlikte çalismaya baslayacak.

Simdi, tutumu üzerinde biraz zaman harcamak saglar. Eski bir atasözü “Hayatta basari yüzde 85 tutum ve yüzde 15 yetenek oldugunu” hatirliyor musun? Bu “basari” (gelir, statü, prestij, vb) yetenegi daha tutum ile ilgili çok daha fazla oldugu tespit edilmistir neyin Harvard Üniversitesi aslinda bir çalisma. Aslinda, tutum egitim bile bir kisinin seviyesi daha ömür boyu kazanç daha fazla katkida ortaya çikti. Sizin tutum içinde neler olup bittigini yansitir ve aslinda yüzey üzerine oynayacak ne güçlü bir göstergesidir. Yüzden, bu ekip olusturma söz konusu oldugunda, iyimser bir tutum ile baslar. Iyimserlik kontrol bir seydir, ve bunu kendiniz yoksa sizin takim onu ??gelistirmek için bekleyemezsiniz.

Empati etkili bir lider olmanin baska bir önemli bir parçasidir. Birisi empati hissediyor, onlar sizin etkisine daha açik olacaktir. Dünyanin bize nedenlerle seyler yapmaya çalisiyoruz insanlarla dolu. Bu duraklama için zaman ayirin ve anlamaya çalisacak birini bulmak için yenileniyor. Bir lider olarak, bir kez s / o ne düsündügünü, sizinle ilgilenen kime bilmek ve neden s / o böyle seyler düsünüyor, size empati daha iyi mümkün olacak.

Baskalarina odak bu tür aslinda bize kendi ihtiyaçlarini karsilamak yardimci olur Ziglar isaret Zig: “Eger hayattan istediklerini elde etmenin en iyi yolu baskalarinin istediklerini elde yardimci olmaktir.” Eger olmaya çalismak için çalisiyoruz onay, dikkat, övgü, cesaret, anlayis ve kabul: daha empatik, tüm erkek ve kadinlarin evrensel ihtiyaçlarini unutmamalisiniz. Biz Lao-Tzu tarafindan eski klasik Tao-te-Ching gelen empati hakkinda çok sey ögrenebilirsiniz. Bu söyle: “Evolved liderleri yanlarinda tam kimlik ile halkin güven ve destegini kazanmak. Onlar da lider çikarlarini haline çünkü halkinin çikarlarini dogal olarak tesvik edilmektedir. ”

Vizyon Presence Bes Puanlar son niteliktir. Etkili liderler sirayla digerleri büyük resmi görmek yardimci güçlü bir araç olarak hizmet veren bir açik bir vizyonu var. Onlar uymasi ve bunu basarmak için yapmaniz gereken tam olarak ne nerede biliyorsaniz insanlarin çogu lider vizyonu saracak. Vizyon birlikte ekip çekin ve enerji, tutku ve çok çalismak için istekli olustursun. Bir ses vizyon olusturma hedefimize odaklanarak baslar. Diger bir deyisle, siz nereye gidiyorsun bilmeniz gerekir. Eger olaganüstü sonuçlar elde etmek için umut, sizin ekip net bir yön verir. Stephen Covey akilda sonu ile baslamak için hedef net bir anlayis ile baslamak anlamina gelir “dedi. Bu, simdi ve böylece nerede daha iyi attigin adimlari dogru yönde her zaman oldugunu. “Son olarak, size vizyon planlamak ve yürütmek zaman, hayal korkmayin anlamak böylece gidiyoruz nerede oldugunu bilmek anlamina gelir büyük. Walt Disney bir kez, dedi

Hayir küçük planlar yapmak, onlar erkek kan karistirmaya sihirli ve muhtemelen kendilerini fark olmayacaktir. Büyük planlar yapmak, umut ve çalismalarinda yüksek amaci, bir kez kaydedilen bir asil, mantiksal diyagram asla ölmeyecek hatirlayarak, ama biz gitti bir süre sonra büyüyen insistency kendini iddia, yasayan bir sey olacak.

Milyonlarca zevk olmustur ve çünkü bu bir adamin vizyonu insanlarin nesiller temas devam edecektir inanilmaz mirasi düsünün. Tüm olan cosku o ile çalisti tüm bu bir dalgalanma etkisi vardi bir adam ile basladi. Walt Disney’in isareti sonsuza kadar dünya üzerinde süslenmis olacaktir.