basarili bir satis anatomisi

Bu tatil sezonu oldugunu ve vitrinlerini Satilik isaretleri görmek ve gazete ve TV reklamlari bakin. Tüketiciler olarak biz düsük fiyatlar ve sinirli miktarda denk olarak bir satis düsünmek egitilmistir. “Indirdi fiyatlarla mal özel bir bertaraf”: Webster sözlügü gibi bir satis tanimlar. Degil ses heyecan verici mi? Kim bir “mal bertaraf” olacaksa nerede bir yere gitmek istemez ki? Balon olmadan çöp dökümü bir gün gibi geliyor, degil mi? Bir satis sadece düsük fiyatlar degil, bir satis perakendeciler müsteri satin almak için uyarir kendi deposunda bir ruh hali ve bir ortam yaratmak için bir firsattir. Ve üstelik, kim çöp dökümü alisveris yapmak istiyor?

Bir satis için karar sonra, nasil baslamaliyim? Bir “Satilik” isareti satin alma ve ön penceresinde asili ve en iyi umut kadar basit mi? Hayir, önceden planlamak ve basari yönelik bir strateji dagitmak zorunda. Bir satis olan unutulmamasi gereken bir önemli sey satis baslar ve sona erdiginde açikça ortaya koymaktir. Aciliyet ve kitlik duygusu oldugunda satis en iyi sekilde çalisir. Her zaman devlet miktarda sinirli ve satis fiyatlari sadece sinirli bir süre için iyidir.

Önce halk bir satis yasiyorsaniz bildirmek zorunda.

Tabela ve panolar dünyanin bir satis yasiyorsaniz bildirmek için en iyi yoldur. Tabii ki yazili ya da radyo reklam para harcayabilirsiniz ve bazi durumlarda bu mükemmel mantikli. Sinirli bütçe için tabela ve panolar en ekonomik seçenektir. Tabela ve panolar yeniden, bu yüzden sahip oldugunuz sonraki satis için kullanabilirsiniz. Birçok sirket alici ve dogru fiyat ve asmak için hazir böylece kablosu ile önceden sinirli gelip göz olan basili satis afis satmak. Ne gerçekten essiz bir olay için karar olur? Bu durumda olsaydi o zaman özel bir afis veya isaret aradiginiz ne olurdu. Eger özel tabela ilgilenen varsa ucu tasarruf büyük bir para daha sonra kullanilabilir ve tüm seçenekleri para kazanmak için on line isaretleri siparis görmek için yerel oturum alisveris ziyaret edecek.

Sizin satis ve etkinlik yapmak için benzersiz bir sekilde ayni anda bir promosyon sahip olmaktir. Yarismalar ve hediye heyecan olusturmak için mükemmeldir. Yarisma kitleri perakendecilerin bir dizi mevcuttur. Yarisma tesvik etmek oyun kartlari, posterler ve isaretler: kitleri size yarisma çalistirmak için gereken her seyi ile birlikte gelir. En iyi sey, ödüller ne karar var! Her satin alma veya gelecekteki satis ve promosyon için bir posta listesi olusturmak için kaybetme kartlarin arkasindaki müsteri adreslerini ziyaret ve toplamak ile oyun kartlari El.

Eger bir satis oldugunda dikkatli olmak en önemli sey müsteri beklentilerini nelerdir nedir? Onlar büyük fiyatlari, kaliteli mal ve büyük hizmet bekliyoruz. Onlar gerçekten basarili bir satis yapmak beklemeyin budur.