artan karlilik için kalabalik kontrol sistemleri

Her Cumartesi, bir AOS isleri, Äîfood alisveris, depo kulüp, ve diger çesitli perakende magazalari, tüm ailem çalistirin. Benim alisveris listesi, yeniden kullanilabilir çanta ve kredi karti ile donatilmis, ben verimli ben her magaza gezinmek. Iki küçük çocuk, beni bekleyen bir es ve bir köpek ile, hizli bir sekilde benim tur bitirmek gerekir.

Hiç bir hafta sonu sabahi alisveris olmustur varsa, ne kadar can sikici bir süreç olabilir kontrol ile ilgili olabilir. Ya da nasil para kazanmak için vardiya azaltti bir perakende magaza hakkinda? Bu bir çileden çikaran bir deneyim olabilir. Onlar magaza geldiginizde nasil müsteri hissediyorsunuz?

Kasanin kesinlikle zor olabilir. Hatlari uzun olsun, özellikle müsteriler, huysuz ve sabirsiz. Alinmasi gereken bir çözüm bir kalabalik kontrolü veya çizgi yönetim sistemidir.

bir kalabalik kontrol sistemi ile para tasarrufu
Arastirma bir magaza satin alma çikis hatti terk ve bu sayede önce saklamak yapmayi planliyorsaniz müsterilerinin yaklasik% 1.6 göstermistir. Örnek olarak, bes yüz magaza ile bir perakendeci almak. Onlar 30 $ ortalama siparis degeri ile magaza basina günlük, ortalama bes yüz islemlerin ortalama varsa, her magaza günde 280 $ kaybedecek. Yilda magaza basina 100.000 $ toplam kaybi Bu tutarlar.

Ne kadar kapidan yürümek izin haziriz? Bir sey olsaydi ve bu konuda ne yapabilirim?

Bir kalabalik kontrol sistemi yatirim bekleme süresi azaltarak müsteri, AOS sikinti kisaltir. Düzgün tasarlanmis sistemler kadar% 90 oraninda% 25 ve magaza terk kadar müsteri bekleme süreleri azaltmak için bulunmustur.

Orada avantajlari degil, AOT sonu. Müsterilerin çogu içgüdüyle alisveris. Mal çikis hatti popüler ve hizli satin ürünler için seçenek içeren bir sistem tasarlayarak, sizin terk sorun pozitif nakit akisi duruma dönüsmüstür.

Lavi Sanayi göre, tüm perakende satislarin% 65 darbe yapilir. Hemen müsteri önünde darbe yerlestirerek kalabaligi kontrol yatirim karli bir hale gelir saglamaya yardimci olur.

kalabalik kontrol güvenlik özellikleri
Bu tüm kalabaligi kontrol sistemleri ayni oldugunu hatirlamak önemlidir. Birçok kullanim mesajlari ve birbirine baglamak kemer baslari. Emniyet kemeri kullanilmadigi zaman kafa içine geri çekmek için tasarlanmistir. Kemer sonrasi kaldirilir ve hizli bir sekilde geri enstantane ise bir kirilma sistemi olmadan tasarlanmistir Mesajlar aslinda (ve potansiyel sorumluluk sorunlari) yaralanmalara neden olabilir.

Eger yazilan yerlesik bir fren sistemi olan bir kalabalik kontrol sistemi satin emin olun. Bir kemer genç bir çocuk tarafindan yazilan çikardi eger bu sekilde, bu kazandi, AOT alici sonrasi geri sinek ve olasi yaralanmalara neden olur.

son sözleri
Kalabalik kontrolü sistemleri gelirleri artirmak ve müsteri memnuniyetini artirmaya yardimci olabilir. Eger cumartesi isim kaçak saklamak için geliyorum, ben zaten bir sistem koyduk umut – ve benim depo kulüp dinliyor umut!