adwords olmadan reklam

Internet pazarlama Google AdSense ve AdWords sürekli degisen dünyada ikonik hale gelmistir. Aslinda birçok reklamverenin internette basarili olmak için Google daha fazla yolu oldugunu fark yoktur. Bu sekilde daha az baskenti yatirim gerektiren yarari var.

Bu konu ile asina degilseniz, Adwords bir ödeme tiklama basi reklam / pazarlama is, birisi Adwords reklamverenin bir ücret öder ile yayinlanan bir reklami görüntülediginde.

Ödeme tiklama basi ücretleri de bir dolar altinda normal olarak. Ancak bu küçük ücretler hizli para temsil için birlestirir. Kullanilan anahtar kelimeler çok popüler ve genel ve ortalama yanlis yol daha yüksek olusturdugunuzda, bu daha hizli olur. Bu yöntem, bir kumar ve casino kumar gibi büyük bir reklam bütçesi kadar yemek çok kolaydir.

Neyse ki, kaninin AdWords aksine internet üzerinden reklam tek yolu degildir, aslinda bir konu olarak, hatta en sik kullanilan teknik degildir. Orada hangi ile deri bir kedi için birçok yol vardir ve AdWords sinirlarinin ötesine adim kadar akilli internet pazarlamaci hizli bir sekilde bütçe bosaltma sürekli olmadan büyüyen karlarini bulacaksiniz.

Bir blog ya da forum adinizi almak ve ‘orada’ neden sosyal ag gücünü kullanmak için çok ucuz bir yoldur. Bir blog ya da forum benzer ilgi baskalariyla karsilamak için belirli bir konu ile ilgilenen insanlar için çok yararlidir. Bu, bazi pozlama elde etmek için harika bir yoldur.

Kendi ürün ile ilgili bir konu için bir blog gönderme ve bir reklamverenin katlanarak bir kurus ödemek zorunda kalmadan kendi sitenizin aldigi izleyici sayisi artirabilir söz konusu web sitesine bir link ekleyerek.

Bazi diger isletmeler web sitesinde reklam baska büyük bir pazarlama yöntemidir. Hüner reklam için site seçiminde gelir. En önemli sey dikkatle onun istenilen seyirci analiz ve en ziyaret siteleri bulmaktir.

Baska bir kisi sitede reklam üç yöntem vardir.

Bir reklam için daha sonra ilan için onlara ödeme site için bir metin veya banner reklam olusturabilirsiniz. Ama dikkatli olun, bu daha iyi ppc yöntem daha sonra olmayabilir, eger disinda reklaminizi görüntülenen zaman miktarina göre normal bir ücret talep edecektir.

Diger iki yöntem güçlü web içerigi gücünü kullanmaktadir. Kendi itibarini artirmak ve kendi sitesine ziyaretçi sayisini artirmak için kendi web sitelerinde yayinlanacaktir için bilgilendirici makaleler olusturmak için yazarlar ödemek birçok sirket vardir.

Bunun yerine bir makale bir açikgöz reklamverenin yazmak için ödenmekte daha makale yazmak ve yazar adi ve kaynak kutusu olarak altindaki sitesi bilgi de dahil olmak üzere karsiliginda ilgili web sitesi içerigi olarak kullanmak için bu makalenin sunacak. Bu yöntem, baglanti kurma olarak bilinir.

En iyi sekilde çalismasi için baglanti kurma için için, makalenin okuyucu aslinda kaynak kutusu okumak, yazimi bitirmek zorundadir, ve daha sonra yazar sitesini kontrol etmek istediginiz kadar merakli olmasi. Ancak ortalama internet kullanici herhangi bir sey adamak için istekli oldugunu zaman kisa uzunlugu ile sinirli olacaktir.

Baska bir yol makale ile serpilir kendi sitenizde bilgi konuma baglantilari olan makale yazmasidir. Yani okuyucu onlar üzerine tiklayin ve daha fazla bilgi oldugu yerde sitenizde dogrudan gidebilirsiniz hakkinda daha fazla bilmek istiyorum bir fikir geldiginde.

Bu web içerigi ev sahipligi olarak bilinen degil, kendi sitesinden uzak ziyaretçi çekiyor gibi pek çok diger siteler, bu hizmet için bir ücret talep edecektir.

Kullanarak bu stratejilerin internet pazarlamacilari tüm gurur ve onlarin cüzdan saglam ile anlasma uzak yürüme, uzak AdWords tehlikeli itiraz bir kar açabilirsiniz.