adwords mucize benim kisisel deneyim

Düz 6 ay içinde neredeyse $ 2000 hafta kazanç kirdi gelen Görünüse göre Adwords Mucize yazdi adam gitti. O yatirim 100-500% getiri biz …… iyi için çekim olmalidir ne düsünüyor, ben adwords mucize bir kosusturma vermeye karar YG’mi adwords ile bu gibi bir sey degildir.

Eger adwords tamamen yeni konum ya da benim gibi eger size temel bilgi üzerinde firça sonra kitabin ilk sayfalarinda çok yararini görürsünüz ihtiyaci hissediyorum. Bu sert bir adwords kosmak asagi ve nasil bunu alabilirsiniz olsun burada. Özellikle beni ilgilendiren TO ve Kalite Puani üzerindeki bilgi oldu. Her iki pf bu artan reklam yerlesimi gelistirmek ve reklam maliyetlerinin düsürülmesi olacaktir. Burada bazi güzel küçük tit-bit aldi. Ben sitelerinden biri için yaptim ve hemen sonuç gördüm. Inanilmaz. Ayrica, birden fazla odakli reklam grubu nasil kullanacaginizi ögreneceksiniz. Tek basina bu kitabin fiyat deger oldugunu.

Reklamlar yazma ve ilgili tutmak bölüm de çok ilginç oldu. O reçete yöntemi benim kendi reklam yazma teknigi benzer …… ama birkaç benzersiz katlanmis ile! Yazar bu reklam kopya teknigi bu ama iyi u günde Oyuncu basina 300 $ ‘a yolda olabilir en önemli ve mastering oldugunda israr ediyor. Kendi teknigi ile yaptigi siradisi katlanmis içeren sonra yardim edemem ama ona inanamiyorum. Benim TO en 50% daha iyi dönüs anlamina gelir tabii ki benim maliyetleri QS kadar gider ve reklam maliyetleri asagi gitmek vardir. Sonuç!

Ben ilk satis sayfasi okudugumda gözüme özellikle bir sey vardi. Adwords Miracle içinde yazari “Gözden geçirme” teknik açiklanir. Bu paha biçilmez oldugu ortaya çikti. O haksizlik olur gibi, ne oldugunu söyleyemem, ama burada ne demek hizli bir özet var. Temelde ucuza küçük nis büyük trafik aliyor içerir. Ben aWords Mucize satin beri 2 basarili “Gözden geçirme” kampanyalari kurmak basardik. Her kendi günde yaklasik 15 $ getiriyor. Çok gibi gelebilir, ama bu 10 kurma hayal degil!

Ayrica bagli ürünler (Google Nakit yöntemin geçerli durumu dahil), anahtar kelime listesi olusturma, Overture (Yahoo) araçlari en almak ve daha fazla tesvik yollarini ögreneceksiniz. Bu bir kitap apposed bir ders olarak Adwords Mucize düsünmek daha iyi olabilir.

Genel olarak, aWords Mucize sadece oldugu kanitlanmistir! Bu benim için tam bir vahiy oldugu kanitlandi. Eski kampanyalar yeni bir soluk ve ne kadar kolay düsük dönüs ancak tutarli, güvenilir yeni kampanyalar kurmak için bana gösterdi ediyor. Adwords Mucize zaten kendini defalarca üzerinde ödedi!