adwords balonu patladi vardir

Bu reklam, essiz ve müsterilere ulasma küçük isletmelerin etkili bir araç bir devrim oldu. Google Adwords aninda milyonlarca insan ulasmasini saglar ve sadece bir kampanya kurmak için yaklasik 5 dakika sürer. Belki de en iyi özelliklerinden biri bodrum is bir milyon dolarlik rakip ile rekabet saglamaktir.

Bir anahtar kelime için baslangiç ??teklifleri düsük, ben o sadece 3p ve kaliteli bir kursun için bir kursun elde edilebilir anlamina gelir. Ancak tüm iyi seyler sona gelmelidir ve simdi Adwords artar halklari bilgi olarak ve büyük sirketler gibi bir pazarlik daha az oluyor yararliligini ve pazarlama gücünü kabul.

Benim ilk Adwords kampanya basladi tiklama basina benim ortalama maliyet (TBM) 5p etrafinda, ben geçen yil yaptim zaman 10p de ve simdi bir ikinci ya da üçüncü sayfa eklemek için yaklasik 25p oldugunu buluyorum etrafinda çift oldu! Fiyatlari her yil% 100’ün üzerinde artiyor ve merak zorunda sahne almak anlamina gelir gerçekten buna deger mi?

Tabii anlatmak için en iyi yolu yatirim getirisi (ROI) dogru bir geri vermek gerekiyordu Google dönüsüm izci kullaniyor. Bu araç ile sorun tüm isletmeler için gerçekten uygun degil, örnegin bagli siteler bu kadar olamaz parça onlara satis sitelerinde uzak gerçeklesecek olmasi. Bu, 30p veya 50p reklami aslinda herhangi bir para kazanmak ise tahmin zorunda anlamina gelir.

Bir Google aramasi yapmak insanlarin sadece yaklasik% 35 aslinda organik sonuçlari ana odak noktasi olmalidir görebilirsiniz böylece zaten PPC reklamlari tiklayin unutmayin. Eger iyi bir trafik / dönüsümleri istiyorsaniz o zaman popüler anahtar kelimeler teklif daha iyidir. Sorun, bu anahtar kelimeleri simdi çok yüksek bu rekabet daha az uygun hale geliyor fiyatli aliyorsaniz olmasidir.

Ne oluyor büyük paralar ile büyük sirketler degil kar elde etme araci olarak degil, kar herhangi bir potansiyel rakipler önlemek için, PPC üst siralar satin aliyor. Bu sirketler bir kayip almak ve yaptiklari daha fazla harcama yapabiliyor, ancak küçük isletmeler için bu artik bir oyun alaninda rekabet anlamina gelir

Adwords hakkinda çok sey bir web sitesi olusturabilir ve rekabet ve aninda para kazanmak oldu. Bu sizin rakipleri ile birlikte Google’da ilk sayfa siralama oldugu gibi Goliath üzerinde David için bir zafer oldu. Ama Goliath uyandi ve simdi küçük isletmeler yakinda ürünü tanitmak için baska bir yerde aramaya baslamak zorunda olacak gibi görünüyor.