AdSense trafigini artirmak için nasil … hizla

Eger iyi arastirilmis anahtar kelimelerle optimize edilmis bir iyi tasarlanmis, prezentabl web siteniz varsa, AdSense trafik iyi düzeyde elde elinizin altinda kolayca. Ancak süreci yavas ve zor olabilir. Birçok AdSense yeni baslayanlar sik ??sik sordugu soru ne kadar hizli bir sekilde iyi bir trafik düzeyleri alabiliriz? Sadece son zamanlarda sitenize ve trafik düzeyleri baslatti eger, düsük ne yapmali mi?

AdSense web siteleri (ve aslinda en çok online is) para kazanmak için trafik saglikli düzeyde güveniyor. Önemli trafik gerçek AdSense basarisi için çok önemlidir. Peki AdSense trafik düzeylerini artirmak do … hizli? Siteniz (yani toplu yüksek hacimli trafik için ödeme) ancak bu yöntemler ise yaramaz degil daha fazla kez trafik çekmek için ‘siyah sapka’ yöntemler vardir. Süpheli tür genellikle ödemeli trafik sik sik ziyaretçilerin en kötü tür kullanir. Bunlar malzeme en ufak bir ilgi var ve bu nedenle AdSense reklamlari tiklamaya hiçbir egim yok. Trafik Bu tür bir AdSense yayincisi yakin ise yaramaz.

Google AdWords ya da çok verimli ve çekmek gerçek ziyaretçiler ragmen Microsoft’un AdCenter gibi diger taraftan ödenen trafik daha kabul edilebilir yöntemler sadece maliyet-etkili degil olmasidir. AdSense arbritage (hangi Google tarafindan üzerine asagi aranacaktir) gibi bazi ‘siyah sapka’ teknikleri kabul etmeleri halinde sadece AdSense ile çalisir.

En iyi yolu ücretsiz olanlardir, ne yazik ki arama motoru tabanli trafik üreten en popüler yolu özenle yavas. , Bloglar yazma yazi göndererek, forumlar kullanan tüm ödeme-off için zaman inanilmaz miktarda almak.

Hizli bir sekilde AdSense trafik düzeylerini artirmak için en iyi yollarindan biri kisa bir süre içinde web sitenize gelen baglantilar yüzlerce kurmak gerektirir. Ama önce sen bina konum kaç baglantilari ölçme araci gerekir. Bunun için kullanilacak en iyi araçlardan biri Mozilla Firefox için SeoQuake ya da sabirli iseniz (gelen baglantilar webmaster araçlari üzerinde göstermek önce bir süre alabilir) Google’in web yöneticisi araçlarini kullanabilirsiniz. Eger bastan kaç gelen baglantilari bir yere not almak baslamadan önce.

Bir sonraki adim sitenizi tanimlayan ana anahtar kelimeler izole içerir. Baglanti kurma bu kismi çok zaman alici olabilir, çünkü bes farkli anahtar kelimeler fazla kullanmayin. Eger ‘blogsearch.google.com’ ve AdSense tema ile ilgili bloglar için arama seçenegini seçtiginiz anahtar kelimeleri kullanma. Her firsatta bir yorum yazmak ve uygun kutulara sitenizin URL’sini girin. Bir isim bölümde alanina web sitenizin temasi ile ilgili bir anahtar sözcük girin varsa. Bunu yaparak arama motorlari için web sitenizi optimize yardimci olur anahtar kelime için url demir vardir. Bloglar yorum bölümünde doldurarak listenizde her anahtar kelime için ilk on sayfa üzerinden gidin.

Sonraki bölüm ‘hizli siteler’ olusturma içerir. Bir Squidoo objektif, bir Hubpage, sayfa Wetpaint ve Blogspot.com blog koyarak içerir. Deneyim ve beceri bagli olarak bu nispeten hizli bir sekilde yapilabilir. Siteleri Bu tür genellikle arama motorlari tarafindan çok hizli bir sekilde aldi ve konulari iyi seçilmis ve iyi bir araya koymak ise hizli AdSense trafik çok iyi bir kaynak olabilir.

Daha sonra bir kaç sosyal imleme sitelerine bazi makaleler göndermeniz gerekmektedir. Eger (Digg, Stumbleupon, Del.icio.us, Furl, Yahoo Bookmarks vb ..) için yazi gönderebilirsiniz bu sitelerin yüzlerce vardir. Daha sen, makale ve daha iyi kalite daha basarili bu teknikle olacak.

Ilgili tüm is çok, çok sikici olabilir. Ama çalisir. Sizin azim bagli olarak, web (bazi siteler tarafindan dizine almak için ay sürebilir düsünüyor dünyasinda zaman görece kisa bir süre, iki hafta, kisa alanda sitenize link binlerce birikebilir Google). Bir fark kendilerini size yorum var siteleri araciligiyla geçen insanlarin yüzlerce kullanilan baglantilar olarak AdSense trafik düzeylerinde artirmak alacak. Ayrica, sonuçta arama motoru siralamasinda bir destek alacak. Tüm is sonunda bütün bu teknikleri kullanarak olusturulan trafik ekstra AdSense kazanç neden olacaktir.

Uyari bir kelime olsa da, baglantilar edinme bu yöntemi asiriya kaçmayin. Bu yöntem çok asiri uygulanmaktadir Eger spam olarak görülebilir ve arama motorlari tarafindan cezalandirilmis olabilir. Yani AdSense trafik düzeylerini artirmak için dikkatli anlatilan yöntemleri kullanin.