AdSense tiklama orani patlamaya anlatilmamis gizli

Adsense isine Var çok bize adsense kazanç potansiyelini artirmak için, o tiklama oranini artirmak için var oldugunu biliyoruz.

Ama ne kadar çogunuz ayni seyi söz, AdSense tiklama oranini yükseltmenin hakkinda ögretim makaleler veya web sitelerine rastlamak?

Bir çok degil mi?

Onlar, arka plana reklamlarinizi karistirma metin reklamlari yerine resim reklamlari kullanarak, diger reklam oyalama azaltarak, üst kat reklamlar yerlestirme ve yada yada yada hakkinda bilgi ….

Bu taktik yanlis degildir ve aslinda yine de size uzun vadede adsense kazanç artirmak için yardimci, ama olsa da, gangbuster gibi çalisacak uygulanabilir bir yöntem yoktur.

Bu yöntem, sadece web sayfalarina videolari dagitmak için gerektirir.

Ve evet, AdSense sayfalari yaninda videolari kullanimi istihdam olur!

Bu yöntemde, ne yapmaniz gereken ya http://youtube.com veya http://video.google.com dan iyi ilgili içerik videolari kaynak etmektir.

Web sayfalari üzerine video almak sadece kopya meselesi ve html kaynak üzerine nesne kodlari yapistirin.

Eger youtube video içerigi kaynagina olsaydi Örnegin, en üst sag kösesinde “embed” sütunundan gömme kodlari vurgulamak ve kopyalayabilirsiniz.

Sonra aninda multimedya zengin video ile tarafindaki büyük bir içerige sahip olacak web sayfalari ve voila üzerine kodlari yapistirin olacaktir.

Ama gerçek gizli sadece burada bitmiyor. Daha iyi tiklama orani için dogru yerlestirme yapmak zorunda.

Seni video ile yan yer yana olan bir 250×250 adsense reklamlari ile maç kodlari gelen video sinir genisligi ve yüksekligini degistirmek öneririz.

Bu tür bir kullanim büyük bir örnek http://www.tips.com.my/Article/The-Benefits-of-Getting-a-Wedding-Planner/28659 asagida gösterilmistir

Yukaridaki örnekten, sayfanin sadece konu hakkinda iyi içerik saglamak görebilirsiniz, ayni zamanda sayfanin üstündeki ilgili video. Sonra videonun yaninda ikamet adsense reklamlari uygun bir sekilde tüm konu tamamladigi gösterilir.
Bu video kullanimi kadar% 100 olarak tiklama orani arttigi biliniyordu.

Kendiniz deneyin ve her zaman web sitelerinde yerlesimini test unutmayin.