AdSense reklamlari tiklama sayisinin artirilmasi

Yüksek trafik sag, yüksek Adsense geliri daha yüksek tiklama ve sonunda çevirir? Belki, ama o kadar. (Oran Tiklama) TO etkileyen baska faktörler de vardir çünkü ilk satirda, yüksek trafik sadece yüksek tiklama anlamina gelmez. Baska bir web sitesi 1000 tekil ziyaretçi olabilir ise de Basitçe söylemek, sen ancak disari bu 1000,, bir Adsense web sitesi ama reklamlara tiklayarak sadece 10 kisiye çevirir için 1 milyon tekil ziyaretçi olabilir, 10 kisi ilanlarina tiklayabilir, yapar gerçekten demek yüksek trafik, AdSense gelir daha yüksek? Degil o kadar. TO, trafik ve görüntülenen reklamlarin alaka kalitesi gibi diger daha önemli faktöre baglidir. Bu terimler size yabanci görünüyor, korkmayin, bu makalede seyleri temizlemek için buraya, hem de daha da önemlisi, bu AdSense web sitesi olustururken hesap almasi gerekmektedir vazgeçilmez faktörlerdir.

Basparmak genel bir kural, daha teknik web sitesi, alt TO,. Ancak, içerik iyi yazilmis istisnalar vardir. Reklamlar genellikle daha az alakali oldugundan Örnegin, golf oynamak için uygun teknikleri web dersler daha az tiklama çekebilir. Ancak, web sitesi bazi golf ekipmanlari satis ise, o görünen reklamlar da golf ekipmani satan benzer web siteleri yer alacak, ve en düsük fiyati bulmak için gibi ziyaretçi yüzden onlari tiklayin isteyeceksiniz.

• Eski ama çok önemli atasözü
Ana dinleyin. Evet, Google göre, bir web bazi alanlarda digerlerinden daha fazla tiklama çekmek. https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=17954. Isi haritasi göre, baglama stratejik bu alanlarda reklamlarinizi daha yüksek bir TO çevirmek olacaktir. Koyu alan nedeniyle, yüksek TO içerigin bünyesinde yerlestirerek reklamlarinizi optimize edin. Ayrica, reklamlar zengin içerik yakin olmasi, görünen reklamlarin Google’in reklam algoritmalari tarafindan tespit edilen daha uygun olacaktir.

• hedeflenen trafik aliyor
Birisi içerigi ile ilgilenen varsa da görünen reklamlari ilgileniyor çünkü, içerik ilgilenen trafik almak önemlidir. Basit bir mantik. O hedeflenmis trafik degilse Aksine, ziyaretçilerin içerigi daha az ilgi, bu yüzden çekici bir reklam görüntülendiginde bile, reklam azaltmak tiklayarak onlari sansi.

Hedefli trafik toplama basittir. Bu olagan web sitesi reklam ve web sitesi yapisi etkili optimizasyonu içerir. Alakali siteleri, etkili web sayfasi basliklari ve arama motoru optimizasyonu geri bazi yollari vardir. Daha da önemlisi, mümkün oldugunca en kullanici dostu sekilde web içerigi yapisi gerekir. Eger geri yaratmaya yardima ihtiyaciniz varsa, bizim kaynak bölümünde “Backlink olusturma” Rehberimiz bir göz atin.

Bu tam makalenin bir alintidir.

Tam makale okumak için, Kaynak klasör @ http://www.passiveadsenseincome.com ziyaret