aalsmeer çiçek açik artirma

Eger sizin kesme çiçek geldi magaza satin nerede, Äôve hep merak, bu, sizin çiçekçi onlari Hollanda tüm yol uçakla oldugu kuvvetle muhtemeldir AOS.

Aalsmeer kasabasinda, çok uzak olmayan Amsterdam’in kalabalik sehir, Aalsmeer Çiçek ihale, dünyanin, AOS büyük çiçek ihale edilir. 1928 yilinda kurulan 7 milyara kesme çiçek (gül yarisi) ve 150 milyondan fazla bitki dünya çapinda alicilara her yil satilmaktadir. Aalsmeer müzayede evi çiçek çogu yerel üreticiler tarafindan yetistirilen, ancak bazi Kenya, Zambiya, ve Israil gibi ülkelerden ithal edilmektedir.

Aalsmeer müzayede evi kendisi 846.000 metrekarelik bir taban alani ile, dünyanin en büyük ticaret merkezidir. Perspektif içine seyler koymak için – bu, dokuz futbol sahasi büyüklügünde AOS, tek bir çati altinda. Müzayede evi içinde arabalari ve çiçek her türlü arabalari amaranths gelen zinnias için vardir.

Her sepeti bir anda teklif bir gösterilirken, çiçek açik artirma baslar. An bir araba görüntülenir, duvardaki büyük zamanlama saat tiklamaya baslar. Zaman 100 düser gibi, arabasinin fiyati yapar. Bir teklif yerlestirir ilk kisi bu fiyata sepeti alir. Ancak, çok uzun digerleri için daha fazla ödemeye istekli olup olmadigini daha düsük bir fiyat öge kazanmak için basarisiz almak umuduyla beklemek olanlar.

Kaybetmek teklif hala her sepeti çiçek bazilarini almak sansina sahip. Her arabasi konteyner bir dizi, ve kim sepeti tüm ya da sadece konteynerlerin birini almak seçebilirsiniz için teklif kazanir. Kalan herhangi bir konteyner varsa, ikinci en yüksek teklifi veren kalan olanlarin bir kismini veya tamamini almak için alir. Bu sepeti tüm kaplar satilmaktadir kadar devam eder.

Bir bos sonra, ayri kaplarda almis ve onlari satin çiçekçi sepeti üzerine yerlestirilir. Örnegin, Çiçekçi için ayçiçegi bes konteyner satin,, bu Çiçekçi A, AOS sepetinize olacaktir.

Cuma için Pazartesi günleri açik olan Aalsmeer müzayede evi ayni zamanda dünyanin en büyük çiçek ihale tanik istiyorum çiçek yetistiricileri ve turistleri agirliyor. Aalsmeer ihaleleri 6:30 am baslar, ancak, tasima ithal ve çiçek satis kosusturma gündüz olur.