5 sasirtici ücretsiz google ppc reklam güçlendiriciler

telif hakki 2006 roger salonu

Bu deneyin, bir Google arama sayfasinda, kelimeyi girin ‘Google.’ Kaç sonuç alabilirim?

2,5 milyar üzerinde.

Orta-90 geri zap; Larry Page & Sergey Brin adli iki ögrenci Stanford Üniversitesi, California yeni bir arastirma projesi üzerinde çalisiyoruz. Onlarin gün önde gelen arama motorlarini kullanarak, Inktomi ve AltaVista, bu kelime Inktomi arama motoru ve AltaVista arama motoruna ‘AltaVista’ içine ‘Inktomi’ giriyoruz.

Onlar var kaç sonuç düsünüyorsunuz; Bin? A Million?

sifir.

Larry ve Sergey inanamadim. Çünkü Inktomi ve AltaVista arama motorlari liderleri vardi, ama daha bir online arama çok kendi web sitelerini bulamadi. Bu erkek mahkumiyet eklenir. Google, simdi onlar yakinda kendi yeni olusturulmasi ile rekabet patlatma olurdu emindiler.

Google herkes gibi düsünerek (Pay-Per-Click) arama ve PPC kral olmak için alamadim. Onlar saldiri alternatif bir plani gelistirmek için ‘kutunun disinda’ çalisti. Sonuçlar, müstehcen kar ve arama motoru dünyanin hakimiyeti.

Kisacasi, Google, bugün nerede almak için hayal gücünü kullanarak.

Is kategorideki rakipleri yenmek için çok hayal kullanmaniz gerekir. Iste performansini artirmak olacak 5 üst tekniklerdir. Reklam Sonuçlari merdiven tirmaniyor olsa da, potansiyel müsterilerden çok daha fazla ilgi almak olacak.

Bu ipuçlarini Tanitimi biraz zaman ve çaba (belki de en reklamverenler Kullanmadiginiz zamanlarda bu yüzden) alabilir. Ama yardimci olacak kaynak vardir. Dahasi, bu yöntemler bir kurus maliyeti olmayacak.

1. reklamlarinizda görüntülenen özel web adresi

Diyelim ki Bay Smith elma için online arama oldugunu söylüyorlar. Bu arada, ‘Meyve’ dot-com kendi. Eger onun arama sonuçlari Google Bay Smith saglayan geldiginde kelime, reklaminizin web adresi ‘elma’, sahip olursaniz seviyorum gidiyor.

Sorun, kelime, mevcut web adresi ‘elma’ yok. Peki, bu sorunu gidermek için kolay bir yol var. Bir alt etki alani denir. Subdomain potansiyel müsteri tarafindan girilen anahtar kelime, aslinda altta Google reklam metin görüntülenir saglamak için harika bir yoldur.

Yani ‘Elma’ mevcut sitenizin bir alt etki alani olacak sekilde, en web barindirma kontrol panelini kullanarak bir alt etki alani yapalim. Bu reklamin web adresi olarak ‘Apples.Fruit’ nokta com görüntülemenize olanak saglar. Reklam Bay Smith ariyor tam olarak ne uyan adresi metin içerir. Dahasi, ‘elma’ kalin metin olarak vurgulanir.

Sonuç? Reklam için büyük, ücretsiz destek.

Bu Network Solutions gibi çogu web sitesi ana, baba gidin ve digerleri 70 veya daha fazla alt alan için izin verir. Yani, adres farkli anahtar kelimeler ile birçok özel reklam olabilir; ‘Pears.Fruit’ dot-com, ‘Bananas.Fruit’ dot-com – size fikir olsun.

Bu arada, var olmayan bir alt alan adi girerek Google aptal çalismayin. Birkaç saat içinde seni yakalayacagiz. Bunu çözdüm kadar ve reklam kapatin.

2. ilginç metin sikici rakiplerin nakit yener

Efsanevi reklam adam gibi Claude Hopkins yillar önce söyledi, “satmak için herhangi bir egitim girisimi, açik ise, ilgili direnç olusturur.”

Hangisi daha ilginç; ‘Çevrimiçi Vergi Hizmetleri, biz, en iyisin’ ya da ‘IRS Bilmek Istedikleriniz degil ne?’ Amaç yaratici düsünmektir. Daha fazla bilgi için metin çok cazip, internet kullanicilari özlemek üretin.

Yani müsterilerin yüzlerine alamadim – ince olmasi. Akillarini yolunuzu kolayligi. Çünkü insanlar, tiklayin çalismak için gerçek bir sebep reklamlar. Bu sadece hayal gücü ile sinirli konum.

3. her zaman baslik anahtar kelime yer

Eger anahtar kelime için teklif iseniz, ‘Çekiçler,’ kelime ‘Çekiçler’ baslik oldugundan emin olun. Google daha sonra kalin metin olarak bu kelimeyi gösterecektir; büyük bir yarar. Sen bu isi yapmak için özel reklam bir dizi olusturmak gerekir. Belki de her 2 ya da 3 anahtar kelimeler için bir reklam olacak. Sorun yok – Google bu oldukça kolaylastirir.

4. metninizi fiyat koymak

Internette insanlar mesgul. Onlar bilgi istiyorum – simdi. Eger ürün veya reklam hizmet fiyat gösterirseniz, büyük olasilikla rakiplerinizin daha fazla bilgi saglayarak ediyoruz. Daha fazla tiklama için hazir olun. Ve daha fazla tiklama konumunuzu yükseliyor anlamina gelir.

5. Google ile tutumlu olmak

Neden iyi bir yapmak tiklamalar için ödeme? Takvim çalismalar reklam çalistirmak için deli olmasi gerekirdi en az haftada bir gün olasi olmadigini göstermek. Eger ofis malzemeleri satiyorsaniz Örnegin, bu reklamlarinizi kapali olmalidir hafta sonu olabilir. Eger tema parki bilet satiyorsaniz, sizin için hiçbir anlam ifade Pazartesi olabilir.

Reklaminizin günlük tiklama modellerini inceleyerek uyku reklam koymak için gün veya saat kesfedebilirsiniz. Bu size para kazandirir. Hangi para sonra geçirdi ve uygun zamanlarda reklam artirmak olabilir.

Sonuçta, amaç para kazanmak için oldugunu. Veya, Larry ve Sergey en Google emeklilik fonuna olan gereksiz yere katkida tercih edersiniz?