5 $ için 100 milyondan fazla kisiye aninda erisim

Yani web sitesi kurmak var. Harika bir ürün ve mükemmel satis kopya var ve inç dökme baslatmak için satis için hazir Ama neden olmuyor? Sen, trafik bir sey eksik. Bu arama motorlari için sitenizi optimize edebilirsiniz ama dogal arama trafik almaya baslamak için ay sürebilir. Hatta aramalarda yeterince yüksek göstermek için yeterince yüksek bir siralama elde eger budur.

Ben ilk internet pazarlama içine var ben bu sinir bozucu benim web sitesi optimize çalisiyor çalisma hafta geçirmek ve daha sonra sadece günde bir hit veya 2 almak için bulundu. Sonra tiklama basina ödeme kesfetti. Google Adwords kullanmaya basladi ve istedigim gibi neredeyse aninda kadar trafik alabilir bulundu. Sorun trafik Bana bir servete mal oldu. Ben satis yapiyordum daha fazla bir sekilde.

Adwords bir servet harcamadan sinirli olduktan sonra ben Perry Marshall bulundu. Perry tiklama basina daha az maliyet daha yüksek ve sirada yer reklamlari tiklama basina ödeme almak için teknikler oldugunu bana gösterdi. Perry tavsiyesi almak ve sadece birkaç hizli degisiklikleri yaptiktan sonra ben ne oldugunu bir kismini benim tiklama maliyetini asagi getirdi. Ben bir kar baslatmak mümkün oldugu kadar düsük.

Simdi aninda herhangi bir yeni bir kampanya trafik çekmek için Adwords kullanabilirsiniz. Bunun yerine dogal arama trafigi ile ay bekleyen ayarlamalar yapmak ve hemen sonuçlarini görebilirsiniz. Olmadan Ben Perry Marshall Adwords ögrenilen teknikleri hala bana para mal yerine bana para kazanmak olacaktir.

Sana bunu indirin ve ücretsiz dinleyebilirsiniz benim web sitesinde Perry Marshall ücretsiz bir ses kaydi yayinlanmistir. Sen maliyetinin bir kismini daha fazla trafik almak için kullandiginiz teknikler ögreneceksiniz. De kayit almak:

http://freeworldmarketing.com/university/audio/perry-marshall.html