4 kolay steps_ içinde satislarini artirmak için nasil

Bazi insanlar için, satis sadece kolayca geliyor, dogal olur. Onlar disari çikip birkaç saat içinde bir tam siparis kitap var. Bunu nasil yaparsiniz? Basarili bir satis için anahtari pratik ve ile yapistirma, çalisan bir formül veya çerçeve bulgudur.

Yillardir yaklasik edilmis ve çalismak için kanitlanmis böyle bir çerçeve AIDA olan Bu satis artirmak için harika bir 4 adim yoldur ve uygulamaya koymak kolaydir. Bu ne anlama geliyor?

dikkat

ilgi

arzu

eylem

Eger dogrudan posta veya web sitesi ile, yüz yüze satis olsun, bu formül müsteri haline umutlari dönüstürme sansinizi artiracaktir. Bu yazida bu formülü takip ederek satis mektubu yanitlari artirabilir nasil bakmak ve web sitenizde dönüsüm oranlarini artirmak gerekir.

dikkat

Insanlar satis mektuplari almak veya web sitelerini ziyaret ettiginizde, ilk eylem onlari için de geçerlidir görmek için sayfayi taramak için. Insanlar satis mektubu veya web sitesi gövdesine gidecek önce, onlarin dikkatini çekiyor bir sey görmek zorunda. Onlari oturup daha derinlemesine okumak istiyorum yapacak açik bir istemi olmali. Tarama asamasinda geçmis onlari almak ve dikkat ortaya çikarmak için bir yol gerçekten onlari daha fazla bilgi isteyen alacak cesur bir açilis konusmasi ya da baslik ile gelip etmektir!

Sizin açilis konusmasi ya da baslik umudu için bir yarar içerir ve onlari daha fazla bilgi edinmek istediginiz için yeterince zorlayici olmalidir. Büyük dikkat çekici basliklari önemli ölçüde satis artirabilir. Iste bazi örnekler:

• ‘bir yil içinde karinizi iki katina sirlarini’

• ‘daha fazla satis alin ve Serbest Zaman Artirma nasil’

• ‘nihayet kâsif – Basarili Girisimci olmak için Adimlar’

Fikir? Baslik size sunuyoruz ne hakkinda daha fazla bilgi almak için cosku hissi uyandirmak gerekir.

ilgi

Onlarin dikkatini ilk asamasinda geçmis var olmasi, artik daha da ilgi gelistirmek gerekir. Onlar alacak faydalari – Mektubunuzu, web sitesi veya sunum bu bölümünde onlar sizin ürün veya hizmet satin alma çikmak ne üzerinde odaklanarak baslar. Bu en iyi sekilde almak için hedef pazar kim çok açik olmak zorunda. Bu okuyucu yanlis sektöründe ise faydalarini anlatmaya çalisirken hiç iyi – onlar ilgi olmayacaktir.

Onlara ilgi agri ya da zevk vurgulamak tutmak için sizinle ilgili tarafindan önlemek ya da kazanacaktir. Bu ikna edici ‘benim için ne var?’ Soruya cevap vermek zorunda.

arzu

Simdi satin aldiklari zaman alacak tüm avantajlari ile gerçekten ilgi var, sen juguler için gidip kendi arzusu kadar körükleyecek bu duygu ev çekiç!

Insanlar duygusal ve mantiksal degil nedenlerle satin unutmayin. Insanlarin seksi hissetmenize neden olabilir ürünler satiyorsaniz, kendilerini daha iyi hissetmek ya da belki onlari daha cazip hale, o zaman ürün hayallerini gerçeklestirmek yardimci olacaktir açiklayan tarafindan arzu yaratabilirsiniz!

Eger tez ürün veya hizmet, degil umutsuzluk satmak için sansli degilseniz, arzu olusturmak için baska yollar vardir. Çok az mal olabilir ikramiye, bir yelpazesi sunuyoruz, ancak potansiyel müsterilerinize için cazip olabilir. Örnegin 14 gün olan ikramiye almak için cevap, anlasma üzerinde bir zaman sinirli teklif koyun.

eylem

4 adim süreci son bölümünde Eylem oldugunu. Dogru her seyi yaptim ama dogrudan satin almak için müsteri sormayin o zaman sansini satis yapmaz vardir. Kolay Olusturdugunuz tüm duygu yararlanmak böylece onlari satin almak için yapmak.

Ilk olarak, onlari satin almak isteyin! Bir ‘Hemen Al’ veya çok bunlari sonra ne beklediginiz açikça dügmesini ‘Siparis için tiklayin’ ekleyin. Eger yüz yüze sadece onunla çikip ve anlasma tamamlamak için hazir olup olmadigini sormak!

Size engel tüm engelleri kaldirmak için size ödeme almak hangi yollari bir dizi oldugundan emin olun. Kredi kartlari kabul neredeyse tamamen gerekli hale ve müsteri özellikle internet üzerinde, ruh halinde iken bir satis güvenligini saglamak için en iyi yolu vardir. Onlarin çek karnesi almak için onlara güvenerek ise, post it, sonra çek yazmak bir zarf yazmak ve, ben bir satis kaybetmis muhtemeldir korkuyorum. Bu yüzden mümkün oldugunca kolay hale.

Baska tüm satis edebiyat bakmak, web sitesi ve satis adim atin. Eger AIDA 4 adim süreci takip ediyor? Aksi takdirde, tüm bu yenileme ve satis izlemek ve kar büyümek!