3g kullanimlari ve özellikleri

Apple iPhone son sürümü 3G bilimi kullanarak bir bakis ve deneyime sahip umuduyla, takipçilerinin dalgalar yapti, pek çok popüler araç ve gereçler, özellikle iPod ve Mac PC çikardi, ama oldu. Apple iPhone türünün ilk arasinda, hem de simdiye kadar dünyanin dört bir yanindan talep ve insanlarin ihtiyaçlarini karsilamak için olusturulan en büyük araçlar biri olarak kabul edilir.

gelismis özellikleri

IPhone bir Internet hazir dört bant ve Apple Inc tarafindan yapilan ve üretilen multimedya GSM EDGE tabanli mobil cihaz iPhone fonksiyonlari ortak kamerali cep telefonu gibi multimedya oynatici çesitli içerir, ancak bu araç da, net hizmet vermektedir e-posta, web tarama, kisa mesaj, Görsel Sesli ve hatta yerel Wi-Fi özelligi içerir. Kullanici girisi dokunmatik ekran kullanilarak yapilabilir, dügmeleri gibi bir sanal klavye ile standart olarak gelir. Apple iPhone yedekleme teknolojisi ile iliskili bulusun iki yüzden fazla patent basvurusu yapti.

daha çok vasfi

IPhone son derece hizli 3G kablosuz teknoloji sahip Abut sahiptir, bu yüzden çok net bir çözünürlüge sahip dünyanin her yerinden bireyler konusurken keyfini çikarabilirsiniz. Sen ayrica net hemen fotograf, video ve diger veri indirme ve sonra aygiti bu kaydedebilirsiniz. Orada GPS navigasyon, olan yeni App Store ve Microsoft Exchange gibi kurumsal özellikler için destek eklendi – orijinal iPhone modeline benzer, yeni bir tek cihazda üç ürün karistirir. Artan kapasite HTML e-posta ve bir masaüstü kategori tarayici ile devrimci bir Internet ünitesi ile birlikte genis ekran bir iPod, bir kesme kenari telefon, var.

iPhone Görüntüler

Kolayca 3G teknolojisi ile, saat ve tarih ragmen, fotograf çekmek ve farkli kisiler için bu gönderebilirsiniz. Her seyden önce, son derece hala ellerinizi her iki kullanarak kamera tutun, kipir kipir hatta çekim tamamen izleyici içinde kapatti kadar sallayarak uzak tutmaya çalisin.

Eger parmaginizi kaldirmak gibi çekim sadece gidelim ve tiklayin çünkü Daha sonra kamera dügmesine parmaginizi ile çekim alabilir. Düsük isikta hizli hareket eden nesneleri ve diger ögeleri ates çalisin ragmen, bunu en tetik parmaginizi ile tüm görüntü kaydi yapmak ve sonra izleyici dogru atis bulmak zaman parmak kaldirmak emin olun. IPhone iyi net görüntü alir, ancak bir dijital SLR fotograf makinesi oldukça özdes olma fotograf yetenekleri için plan olamaz.

Güç kaynagi

IPhone 3G entegre pil kullanir, her ne kadar 3-in-1 harici sarj edilebilir pil koruyucu kilif ile birlikte dogru çözümü, bu araci kullanarak, çünkü daha kolay iPhone 3G yararlanabilirler oldugunu. Dahil avantajlari birkaç iPhone 3G için daha uzun pil ömrü, senkronizasyonu yapilir her telefonda her limanda, cihaz için durum fonksiyonu, mükemmel entegrasyon ve kontrol erisim vardir. Herhangi bir iPhone 3G maliyeti kaynagi ve ihtiyaciniz eklenen özellikler bagli olarak, bir çok degistirecek. Bir yetkili satici olacak ya da web kullanarak diger ürünler için yerlesmesiyle Ek bilgi alabilirsiniz.